Jedná sa o jednu dĺžku vlasov, ktorá je pre každého lakovaná

Pravdou je, že vec, ktorá skutočne robí akékoľvek strihanie úžasné, bez ohľadu na premenné, ako je tvar tváre, je dôvera. Ale ak ste šli do salónu s cieľom testovať, čo pre účesy považujú za najviac lichotivé vlasy, máme informácie.

Všetko sa týka kľúčovej kosti. “Myslím, že kľúčová kosť alebo kľúčová kosť je najviac lichotivou na ľubovoľnej žene,” vysvetľuje celebritárska kaderníčka Bridget Bragerová, ktorá sa zúčastňuje celebrít ako Jan Jones a Kristen Stewart. Takže nabudúce budete chcieť strih dramatickejší ako orezanie, alebo sa snažíte pridať dĺžku k vlasom s množinou rozšírení, nechajte ich zastaviť na tomto mieste.

VIDEO: Dôverujte nám, vyskúšali sme to: Moderný čas

“Naozaj verím, že akékoľvek dievča, ktoré prerezáva vlasy do klírensovej kosti, je to strih, ktorý robí všetko primerané ženskému telu,” vysvetľuje Brager. Kvôli tomu, kde sa rez zastaví, vyvažuje vaše funkcie.

SÚVISIACE: Zendaya našiel jej najobľúbenejší akt nahý na nechty – a to je len 6 dolárov

Je to dĺžka, ktorú prijali celebrity od Kim Kardashian do Jennifer Lopez na Kate Middleton k Bragerovmu klientovi Oscara-víťazovi Brie Larson, a umožňuje veľa všestrannosti v štýle a pracuje pre mnoho rôznych typov vlasov a textúr. Niekoľko ďalších celebrít, ktoré objímajú dĺžku, patrí Kerry Washington, Chrissy Teigen a Allison Williams.

Chrissy je trendovníkom – donalda Trumpová trpela asi deväť rokov, keď sa Twitter stále ešte v plienkach. “Naozaj som ho nemiloval ako človeka tak dlho. Predstavte si, ako to bolo, keď sa stal prezidentom. “Ale v júli to Trump konečne zaslúžil a zablokoval @ChrissyTeigen. Teraz, ak chce čítať svoje tweety, tam príde @JohnLegend. “Musím mať John screenshot to mi. Ako je to náš prezident! ” Fotografia @CarterBedloeSmith

Príspevok zdieľaný inštalačným magazínom (@instylemagazine)

#KerryOnGMA 10.05.17 Šaty @cushnieetochs Topánky @casadeiofficial Sledujte @movado Náušnice @efcollection Stylist @ josephcassell1 Vlasy @ TakisHair Makeup @rebeccarestrepo Nails @luxurianailbar

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kerry Washington (@kerrywashington)

Keď sa zákazníci spoločnosti Brager nechcú dopracovať k krátkym alebo dlhým vlasom a len chcú zmeniť, je to strih, ktorý ich tlačila smerom k sebe. “Viem, že to je lichotivé pre oko, a to má zmysel, akákoľvek žena sa na teba pozerá a je ako, ‘Wow! a oni vlastne nevedia, prečo je to tak skvelé. “

Je to tiež zmena vlasov, ktorá často vyvoláva túžbu ísť ešte kratšie, poznamenáva Brager.

Najprv lob, potom bob.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 4 =

map