Julianne Hough mal koľko Bobby kolíkov v jej vlasoch?

Ak nevidíte túto sezónu Tancovanie s hviezdami, potom vám chýba niektoré veľké krásy momenty s láskavým dovolením galérie Julianne Hough.

Už od začiatku televíznej súťaže, ktorá sa začala pred štyrmi týždňami, Hough a jej glamada, v čele s klaviristkou celebrít Riawnou Capri, zabili každého vzhľadu, ktorý vytvorili. 

Disney princezná: šek, Mermaid: skontrolujte. Najspodnejší vrcholový uzol, ktorý sme ešte videli: skontrolujte.

Ale včera večer to bolo niečo iné. Capri úplne prekonala s extravagantným pletené updo s akcentom lesknúcej diamantovej hlavice, ktorá zrejme vyžadovala 39 bobby kolíkov, aby ju udržala spolu. Celý pohľad bol údajne “inšpirovaný Pinterestom”. 

Aké boli tie bobby kolíky presne držané spolu, pýtate sa? No dva voľné prúžky, ktoré tvorili updo a štyri iskry, ktoré vyzerali ako jeden, podľa Capriho, ktorý vyslal rozpis na Instagram. 

Ale ak si myslíte, že späť na vaše prom updo dni, 39 nezdá to prekvapujúce, nie? Nebolo to pocit, akoby ste si vybrali tie kolíky niekoľko dní, len aby ste našli ďalšie tri zostávajúce vo vašom ďalšom ráne? 

SÚVISIACE: Chystáte sa k Julianne Houghovej vlasovej uzde, Stat

✨ Miloval to tak moc, musí ťa ukázať na druhej strane �� Ako som to urobil si sa pýtate ??? 2 tučné rozcuchané šaty + asi 39 bobbypins & 4 headpieces, aby 1 … # JulesMyMuse ❤

Fotografia vyslaná Riawnou Capri (@riawnacapri) na

#SneakPeek dnešného majstrovského diela na @ juleshough pre # DWTS ✨����✨ # pinterestinspired

Fotografia vyslaná Riawnou Capri (@riawnacapri) na

Dúfame, že Julianne nosí tento účes dlhšie ako len show. A samozrejme, vzal si pik z každého uhla. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 39 = 48

map