Kat Von D vyzerá úplne inak bez jej podpisu čierne vlasy

Existuje niekoľko vecí, ktoré na myseľ na mysli, keď premýšľame o Kat Von D – jej tetovanie, jej tetovanie, jej mačky (sme posadnutá), jej líniu make-upu to jasné, a jej podpis krásny vzhľad. Jej odhodlanie jej tmavých, nádherných vlasov a bezchybného mačacieho oka je naozaj inšpirujúca. A zatiaľ čo ona určite nosí rôzne farby vlasov v priebehu rokov (pamätajte, že tmavo modrý moment?), V poslednej dobe ona zostala na čiernom. Takže samozrejme, dostanete prečo sme prekvapení, že vidíme túto fotografiu Kat Von D bez čierne vlasy. 

SÚVISIACE: Čo sa stalo s jantárom od Clueless? Elisa Donovan je stále tvoje vlasy rozdrvené

Tu je jeden z našich najobľúbenejších záberov z najnovšieho záberu @ thekatvond s @lionel_deluy ❤️ {farba nechtov je #LUV z našej kolegy s @formulaxnail} �� #Katvond #katvondbeauty #KVDvsFormulaX

Fotografie zverejnenej Kat Von D Beauty (@ katvondbeauty) dňa

Kat Von D Beauty zdieľala vyššie uvedené Instagram Kat a poslal do šialenstva. Trvalo nám chvíľku, kedy sme zistili, kto bol na obraze (vedeli sme, že vyzerala dobre), ale už od chvíle, keď sme ju videli ohnivý červené vlasy a tupé bob, takže sme trochu potrebné urobiť dvojnásobné prevzatie. 

Akonáhle sme sa dostali cez počiatočný šok, mali sme minútu, aby sme sa zamerali na túto bombu ** fialový lak na nechty, ktorý je z nadchádzajúcej spolupráce medzi Kat Von D a Formula X.

Aj keď vlasy sú pravdepodobne parochňou, nemôžeme povedať, že to nie je, ak chce zmeniť. Tento rozdiel je v pohode. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 3

map