Khloe Kardashian hovorí, že zmeškala svoje krátke vlasy – a naozaj to máme

Možno máme nejakú vec na prehliadanie účtov účtov celebrity účesov Inst, ale ak by sme to neurobili, nedokázali by sme vám priniesť tento teplý výstrel z Khloe Kardashian v štyroch vážnych, rozsiahlych vlnách.

Doslova zomierajúci práve teraz! #khloekardashian dnes s ���� mi �� @ @ 1maryphillips

Fotografia vyslaná používateľom Hair x Mane Addicts (@justinemarjan)

Stylistka Justine Marjan vyslala fotografiu v stredu večer a wow, len wow. Nie sme si úplne istí, kde Kardashian smeroval s týmto pohľadom, ale medzi svetlým blondínkovým odtieňom, perfektne narušenou štruktúrou a sexy objemom, nikdy nevyzerala lepšie.

Podpory k Marjanovi pre vytvorenie vzhľadu (čo ju urobilo neuveriteľne hrdým a oprávnene tak).

Zatiaľ čo KoKo vlny sú vždy perfektne chaotické a božské, zdá sa, že Khloe zvlášť vynechala jej textúrované bob. Publikovala celkom pár rôznych fotiek svojho nového vzhľadu spolu s popisom, ktorý dokazuje, že ju kopí aj ona. 

Chýbalo mi moje krátke vlasy, “napísala na jednom obrázku:” Dostaneme prečo, Khloe, je to dobrý druh vlasov, ktorý snívame.

Chýbal mi moje krátke vlasy ��������

Fotografie zverejnená spoločnosťou Khloé (@khloekardashian)

SÚVISIACE: Musíte vidieť, čo Shay Mitchell vyzerá ako blondínka 

Musíme tiež kričať na make-upu Máriu Phillipsovú, ktorá dala Kardashianovi krásny ružový pout a mauve oči. Zaujímalo by vás, že takmer platinová blond farba vlasov? To by bola práca farbistky Tracey Cunninghamovej, umelkyne, ktorá spolupracuje aj s celebritami ako Fergie a Ariana Grande. 

@khloekardashian vyzerá úžasne !!! Nie je to jej farebná farba, ktorá žiaria z vnútra! Ale ja som #happy, že mi dovolí, aby som ju urobil # Haircolor ������������ @ redken5thave #foil #babylights 30vol #flashlift s 1/4 oz #olaplex a #Bayalage #freehand 1/8 oz @olaplex oplachovací uterák suché #Olaplex samostatná utierka na ošetrenie sušené v … Koreň s vlasom 9n + 9nb 7n + 7nb základňou iba 5 minút * Zdvihnite a opláchnite! PS #khloekardashian je jedným z najsladších dievčat, ktoré viem, že by som naozaj rád uvítal hviezdy a slnko pre ňu # tooblessedtobestressed

Video, ktoré vyslal Tracey Cunningham (@ traceycunningham1)

Drž sa dobrej práce, dámy.  

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + = 13

map