Khloé Kardashian Len dostal účes leta

Nemôže zastaviť, nezastaví sa – aspoň to je Chloé Kardashian’s MO, pokiaľ ide o prepnutie vlasov. Po debutovaní nového plážového blondínka ombre zdôrazňuje cez víkend, Kardashian začal týždeň tým, že ďalšie významné zmeny v jej štýle.

Súvisiace články: Khloé Kardashian prerušil jej farbu vlasov opäť

Dobrý americký dizajnér vzal jej dlhé pramene späť na lob vďaka celebrity kaderník Jen Atkin. Atkin umiestnil obrázok hotového vzhľadu na Instagram s titulkom “Fresh : Nožnice: pre môj malý ružový starburst @khloekardashian : Pečivo: Ak niekto vie našu milostnú záležitosť, trvalo to roky, kým sa Khloé nedostane a teraz sa na ňu pozrie! Vlastní jej krásu a mení ju! Moja dievčatko je vyraste! Moja dievčatko je všetko vyraste! : Sob: : Sob: : Sob: : Sob: ktorý ju miluje s krátkymi vlasmi? : Person_raising_hand_tone1:.”

Čerstvé ✂️ pre môj malý ružový starburst @khloekardashian �� Ak niekto vie naše milostná záležitosť to trvalo roky, ako sa dostať Khloé, aby sa krátka a teraz sa pozrieť na ňu! Vlastní jej krásu a mení ju! Moja dievčatko je vyraste! �������� kto ju miluje s krátkymi vlasmi? ����

Príspevok zdieľaný celebritným kaderníkom (@ jenatkinhair)

Kardashian najprv odišiel krátko v lete, keď mu Atkin dal ramenný asymetrický rez s bočnou časťou. Tentokrát stylista dal Kardashian podobnú dĺžku, ale aktualizoval štýl s tupými koncami, stredovou časťou a textúrovanými vlnami. Ale krása tupého lobu je taká, že vyzerá skvelo aj opotrebovaná. S rýchlym prechodom z plochého železa, elegantný povrch dáva rezu v 90-tych rokoch Posh Spice.

VIDEO: Crazy náklady na život krásy 

Kardashian sa pripojí k bežnému zoznamu celebrít, ktoré v posledných mesiacoch opotrebovali tupé laloky. Zvážte návrat firmy KoKo k ďalšiemu dôkazu, že štýl skutočne je účes leta.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 4 =

map