Kompletné zníženie na získanie Khloe Kardashian je Pretty Waves

Keď Khloe Kardashian robí dobré, ubezpečuje sa, že vyzerá dobre, že to robí. Vezmite si napríklad “bez námahy” vlny, ktoré vyvíjala, zatiaľ čo sa Coolhaus venuje miestnemu gymnáziu v Los Angeles tento týždeň. Sme pozitívni, že nikto nikdy nevyzeral, ako by to bolo horúce rozdávanie zmrznutých darov.

SÚVISIACE: Jessica Alba Len dala jej vlasy celkom Letné človeka

Včera vlnitý vlasový sitch s Koko �� || AKO: 1) pripraviť vlasy s @davinesofficial volu hmly, potom vysušte fuchsovou sušičkou #nuerotools @ paulmitchellus a kefa @ raincrypro. 2️⃣ sprej @ textúrovaný vlasový sprej na suché vlasy. 3️⃣ používajte ploché železo @kbeautyhair na vytvorenie ohybu vo vlasoch. 4️⃣ Kefa a chumáčika s drevenou @rsessionpro upresňujúcou kefou. 5️⃣ Pridajte @ fatboyhair tmel do konca. #khloekardashian

Fotografia vyslaná používateľom Hair x Mane Addicts (@justinemarjan)

Celebrná stylista Justine Marjan pracovala na kardashianských kobercoch a našťastie uverejnila krok za krokom tutorial na Instagram (čo je mimochodom najlepšia vec, odkedy sme sa dozvedeli, že sa Koko vrátil na lob). Teraz vieme presne, aké elixíry a nástroje potrebujeme na replikáciu štýlu.

Marjan začína s Davines Volume Mist (34 dolárov, davines.com), zatiaľ čo vlasy sú vlhké, potom používa frézku sušičku Paul Mitchell Neuro a kefy Raincry Professional, aby odfúkli Kardashianove vlákna. Potom naniesla vlasový sprej The Ouai Texturizing Hairspray ($ 26; sephora.com) cez suché vlasy a použila ploché žehličky Kardashian Beauty na ohýbanie vlasov. Marjan sa prebral a zamotal zámky reality hviezdy s detailným štetcom RSession Pro a pridala Fat Boy Perfect Putty do konca, aby dokončil vzhľad.

SÚVISIACE: Vlasový sprej vám pomôže udržať vlny celý deň

BRB, zbiera všetko, čo potrebujem, aby som tento víkend praktizoval cez víkend.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 4 =

map