Koreňové kondicionéry, ktoré skrývajú všetky vaše vlasy tajomstvo

koreň Coverup - LEAD
Zdvorilosť (3); Time Inc Digital Studio

Erin Lukas

21. januára 2017 @ 1:30 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Vyznanie: Naše vlasy by mohli vyzerať, akoby sme vstali z našich stoličiek farieb, ale v skutočnosti to už boli mesiace odvtedy, čo sme urobili salónovú schôdzku. Ak by sme mohli, dostali by sme sa do nášho salónu každých štyri až osem týždňov, kým sa naše korene urobia, ale život sa stáva a nevyhnutne, tak sa aj nechcený návrat.

Našťastie, značky vlasov vedia náš boj a darovali nám množstvo spôsobov, ako rozšíriť naše salonové schôdzky v podobe zakladateľov koreňov. Či už chcete skryť tie zbytočné šedé farby alebo v blízkej budúcnosti nemôžete stlačiť farebnú schôdzku, tieto prášky, ceruzky a spreje robia falošný svieži lesklý odtieň vlasov takmer bez námahy. Pokračujte v čítaní s našimi obľúbenými koreňovými konzultantmi, ktoré sa používajú, keď nie je výlet do salónu vo vašom iCal.

SÚVISIACE VIDEO: Dva makeup produkty Drew Barrymore nemôže žiť bez

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

83 − 75 =

map