Krátke účesy, ktoré sú úplne vhodné pre hrubé vlasy

tk
Steve Granitz / WireImage

Victoria Moorhouse

29. júla 2017 @ 10:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Váš hrubý typ vlasov nie je len hrať na to, čo šampón vyzdvihnúť v drogériách – môže to tiež diktovať celý svoj rez. Ak je krátky cieľ, vaša bohatá hlava vlasov má šťastie, pretože existuje množstvo šikovných hollywoodskych schválených štýlov, ktoré sú veľmi lichotivé a budú pracovať pre váš typ vlasov.

“Krátke štýly pracujú na všetkých typoch vlasov,” vysvetľuje Frank Rizzieri, redakčný stylista a spoluvlastník FOURTEENJAY. “Premenná je, či je vo vlasoch nejaká vlnitá, frizová alebo nepoddajná štruktúra, v prípade, že je cieľom kratšie vlasy, môže byť potrebný nejaký druh retekujúcej služby.”

Jeden z najobľúbenejších hľadísk Rizzieriho pre husté vlasy je odpojené podrezanie, ktoré Katy Perry nosila predtým, než šla ešte kratšie. “To funguje dobre s hustšími vlasmi, pretože to technicky” de-bulks “vlasy a bráni tomu, aby vyzeral nafúknuť.” On má tendenciu robiť tieto rezy s holiaci strojček na miešanie, pridať textúry a pohyb, a odstrániť váhu, podobne ako štýly nosil Bella Hadid a Jennifer Lawrence.

Maroccanoil Celebrity Stylist Bryce Scarlett odporúča Michelle Williamsovej slávnej pixie strih na husté vlasy. “V tejto krátkej dĺžke nemusíte bojovať s nežiaducim hlasom,” dodal. Ďalším obľúbeným? Pozrite sa na krátke vlasy Lily Collinsovej. “Keď máte veľa vlasov a vy sa rozhodnete skrátiť, chcete zostať preč od niečoho tupého.”

Pokiaľ ide o produkty, Rizzieri rád používa vzorce, ktoré zdokonaľujú tvar alebo textúru rezu, napríklad Aveda Phomollient ($ 21; nordstrom.com) alebo Aveda Control Paste ($ 29; nordstrom.com), čím pridávajú separáciu a vytvárajú variácie. Scarlett často dosahuje pre Moroccanoil Molding Cream. “Je to skvelé pre udržanie vášho účesu elegantný a dávajúc váhe vlasom, ktoré by inak mohli byť príliš plné,” hovorí.

Ak ste pripravení zbierať niekoľko centimetrov, pokračujte v posúvaní, aby ste si pozreli niekoľko najlepších možností orezania hrubých vlasov.

VIDEO: Sofia Vergara teraz má najviac dokonalé záblesky

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

98 − = 90

map