Lucia Haleová Nová farba vlasov bude všade na tomto páde

Vyzývame to: čerešňové čokoládové zdobenia budú všade tento rok na jeseň, a nádherná nová farba vlasov Lucy Hale je určite na to, aby naštartovala tento trend. Roztomilé mrchy hviezda pridala teplú brunetku balayaged rozmer do vlasov, vďaka pomoci Vancouver-založené farby vlasov Chris Weber Mirlach, pro, ktorý bol odporúčaný legendárnou celebritou kaderník Kristin Ess.

V posledných mesiacoch sa Hale dostala do svojej tmavej brunetky vlasov, len aby sa obrátila k svojmu pohľadu tým, že sa tu a tam rozsekávala pár centimetrov od svojho bobu. 

�� dnes som mal to potešenie farbiť @ llucyhale vlasy ⭐️⭐️⭐️ ďakujem mi vlasy idol @ kristin_ess pre odporúčanie mi �� # balayage mi a účes Kristin �� ťa milujem �� #chrisweberhair #kristinesshair #vancouvercolourist #vancouverhairstylist # vancouverhairstyle #love # xoxo ��

Príspevok, ktorý zdieľa Chris Weber Mirlach (@chrisweberhair)

VIDEO: Sarah Hyland práve debutovala najkrajšiu farbu vlasov

Najväčšie svetlá sa zdajú byť umiestnené okolo tváre a sústredené od stredu hriadeľa až po jej konce, a vyzerajú jemne a neuveriteľne prirodzené, keď sú navrhnuté v plávajúcich vlniach. 

Môj @kristin_ess z Vancouveru je @chrisweberhair �� ďakujem ďakujem za to, že si bol taký sladký a otepľoval moje zámky ��

Príspevok, ktorý zdieľa Lucy Hale (@lucyhale)

SÚVISIACE: Toto je to, čo Rihanna vyzerá ako modré vlasy

Hale nie je jediná celebrita, ktorá na svojich vlasoch robí aktualizáciu na konci leta. Minulý týždeň Sarah Hylandová debutovala s novým čerešňovým čokoládovým odtieňom, zatiaľ čo Khloe Kardashian oficiálne odišla a potom sa opäť vrátila k pláži blondínke. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 3

map