Musíte vidieť Amber Rose je vlnitý blondínka Bob

Očakávame veľa z pozitívnosti Amber Rose-body, feminizmu a nehovoriac o bezvadnom make-upu a zabijáckom oblečení. Jedna vec, z ktorej zvyčajne nevidíme, sú časté zmeny z jej krátkych blond vlasov. No, Amber Rose práve trochu zmenila veci s novým účesom a debutovala na svojej talk show, Výstava Amber Rose. 

Zdieľa sériu fotiek na svojom Instagram sama se svetlými platinovými blondami, rovnako ako svetlé modré kontakty a fialová rúž. Bočná poznámka: Môžeme prosím získať presný odtieň tejto matnej rúžovej látky?!

Hoes byť víťazný ���� # AmberRoseShow Piatkové noci 11pm na @ vh1 ��

Fotografie odoslaná Amber Rose (@amberrose) na

Jedna posledná pic! (Pre teraz) Som posadnutý týmto pohľadom na @ AmberRose! Čo si myslíš? Priame zabíjanie hry, nie? �� Makeup Od Boss Babe @PriscillaOno! Vlasy #HisVintageTouch ��

Fotografie, ktorú vyslal Tony Medina – kaderník (@hisvintagetouch)

 

Kúzelný účes Hollywoodu urobil kaderník Tony Medina, ktorý sa špecializuje na retro glamour (jeho klienti zahŕňajú burzovú kráľovnú Dita Von Teese a Tess Holiday). Na tento vzhľad by sme sa však nestotožnili. Zdá sa, že “to bolo len pre Amber Rose novú talk show hostingu. Hádam, že budeme musieť čakať a vidieť!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

68 − 59 =

map