Najlepší vlasový olej na použitie pre každú vlasovú situáciu

vlasy Oils
Paul Burley fotografia / Getty

Erin Lukas

25. júla 2017 @ 14:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Je ľahké uveriť, že použitie vlasového oleja môže byť protiúčetné pri pokuse o vyriešenie vašich vlasových bojov. Pridanie väčšej vlhkosti do už mastných, nudných prameňov pravdepodobne znie ako viac problémov ako zlepšenie súčasného stavu vlasov.

Avšak olej, ktorý je nabitý správnou zmesou výživných ingrediencií, môže byť rovnako efektívny pri odstraňovaní Vašej súčasnej situácie vlasov ako týždenná alebo dvakrát týždenná maska. Rozdiel: s olejmi máte viac možností, ako ich používať. Vopred upravte vlasy pred šampónom, navlhčite vlhké vlasy po sprchovaní, alebo použite jeden na suché vlasy na dotyk medzi umývaním, je niekoľko spôsobov, ako využiť výhody ich zložiek.

Vzhľadom k tomu, že každý problém s vlasmi nie je jedným olejom všetkým, spájame najlepšie oleje, ktoré sa použijú pre každý typ vlasov a obavy. Pokračujte v posúvaní a zistite, ktorý vlasový olej by ste mali používať na vašich vláknach.

VIDEO: Skutočné náklady na mikroblanie a iné krásy 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

95 − = 93

map