Najlepšie celebrity dlhé účesy s Bangs na kopírovanie teraz

Jessica Biel
Gary Gershoff / Getty

Erin Lukas

Sep 02, 2017 @ 11:45 hod

Úplné, tupé rany alebo výkyvné postranné okraje môžu byť úplným hráčom, keď chcete aktualizovať svoj účes. Ak máte dlhé pramene, s ktorými sa nechcete rozlúčiť, náramky sú perfektnou voľbou, ktorá úplne premení váš vzhľad bez toho, aby ste museli stratiť dlžku.

“Je to klasický vzhľad, ktorý je synonymom francúzskeho dievčenského tresku, ktorý si francúzska žena ako Charlotte Gainsbourg, Lou Doillon a Carloline De Maigret stala kultovou,” hovorí kaderník Juan Carlos Maciques. “Je to štýlové a elegantné.”

Súhlasil. Ak ste pripravení vziať si prudký nárast a získať náskok, Maciques hovorí, že sa rozhodne pre “dlhšie, mierne sklonené na oboch koncoch”, pretože je to najviac lichotivé. “Krátke, štipľavé rany vyhodia pomer,” vysvetľuje. Potrebujete vizuálny? Myslíte, že Dakota Johnsonová je zúbkovaná.

Ak máte podlhovastý tvar tváre, stylista odporúča zmiešať niekoľko tvárniacich dielov, ktoré sú spojené s tónom, aby sa zmenil vzhľad. Pri okrajových tvárnych priestoroch navrhuje Macqiues opak. “Odpojte rany od ostatných vlasov, aby ste dosiahli viac grafického efektu,” hovorí.

Pokiaľ ide o postranné rany, štylista hovorí, že Brigitte Bardot myslí, že pohľad je menej tvrdý, a máte viac na hranie, pokiaľ ide o možnosti štýlu.

Sledujte si sedem rôznych spôsobov, ako vaše obľúbené celebrity s dlhými vlasmi pridali náramky do svojich štýlov.

VIDEO: 10 Účesy celebrít, ktoré vás budú baviť

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 46 = 48

map