Najlepšie celebrity Lob účesy z roku 2017

TK
Steve Granitz / WireImage; Kevin Mazur / WireImage; David Livingston / Getty Images

Erin Lukas

08 novembra 2017 @ 12:30 hod

Najväčšia otázka týkajúca sa vlasov z roku 2017 nemala nič spoločné so získaním zlomkov, bolo to všetko o lápe. Takže by ste mali mať účes? Podľa Hollywoodu všetky znaky poukazujú na “áno”. Zoznam práčovín celebrít klesol po celý rok, slúžiaci ako dôkaz, že lob je rez, ktorý hrá pekný s prakticky akýmkoľvek tvarom tváre.

Čo robí lob všeobecne lichotivé? Je to všetko v celej dĺžke rezu. “Myslím, že klavikulum alebo kosť je najviac lichotivé na akejkoľvek žene,” povedal kozmetický herec Bridget Brager V štýle. “Naozaj verím, že akékoľvek dievča, ktoré prerezáva vlasy do klírensovej kosti, je to strih, ktorý robí všetko primerané ženskému telu.”

Všestrannosť strihu sa nezastaví len tam, pokiaľ ide o strihanie strihu, máte možnosti. Elegantný a rovný ako Lobina Seleny Gomezovej alebo plážové vlny Chrissy Teigenovej sú len niekoľkými príkladmi toho, ako dĺžka funguje rovnako dobre v rôznych typoch vlasov. Môžete tiež hrať s časťou taky. Preklopením vašich predných vrstiev oproti bežnej časti, ako je vidieť na Nine Dobrev, sa zvýši objem a okamžite transformuje váš rez.

Či už stále nie ste úplne presvedčení o štýle, alebo potrebujete inšpiráciu, než sa vydáte do salónu, zaokrúhľovali sme najlepšie účesy lobov celebrít z roku 2017.

VIDEO: Crazy náklady na život krásy

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

31 − = 25

map