Najlepšie produkty na použitie na suché vlasy

Oživiť Dry Hair
Getty

Erin Lukas

Mar 07, 2017 @ 15:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Ako Derek Zoolander nesúhlasne povedal, “vlhkosť je podstatou vlhkosti” a extra hydratácia je kľúčom k získaniu extrémne suchých vlasov jemných a hladkých. Či už vaše pramene majú pocit, že by boli lepšie v púšti, zažijete sezónnu dehydratáciu alebo nemôžete odstupovať od horúcich nástrojov, suché vlasy majú domino efekt, ktorý môže viesť k prebytočnému frizu, rozdeleniu koncov a nie kooporujte, keď ho stylujete. Vymieňanie vašich bežných produktov na vlasy pre tie, ktoré ponúkajú dodatočnú hydratáciu, je kľúčom pre rýchlu opravu vysušených prameňov. Tu sme získali svoje obľúbené nápady zvyšujúce vlhkosť, bez ohľadu na to, aký krok vašej starostlivosti o vlasy potrebuje dodatočnú hydratáciu.

VIDEO: Najlepšie suché šampóny pre každú vlasovú potrebu

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

17 − = 9

map