Nebudete nikdy veriť, aký produkt mi pomohol dosiahnuť svalovosť vlasov

Keď sa mi štylista pýta, ako chcem, aby mi vlasy fúkali, 9 krát z 10, budem žiadať vlny s veľkým objemom – dôrazom na objem. Ako niekto, kto má jemné vlasy, ktoré klesajú ploché (ako palačinka), rýchlejšie, než si dokážete predstaviť, je to môj celoživotný sen, ktorý trvá celý pracovný deň bez toho, aby som si prevrátil vlasy, aby som získal výšku na svojich koreňoch.

Nie som si istý, že sa niekedy stane (majú ošetrenie vlasov na túto tému?), Takže sa spolieham na produkt.

Keď som vlasy vysušil, vždy používam koreňový vlek, ale počas dňa musím improvizovať. Zvyčajne je riešením suchý šampón, ale druhý deň som narazil na úplne neočakávaný produkt, ktorý vytvoril objem, a zároveň zlepšoval farbu vlasov.

Dovoľte mi, aby som vám predstavil L’Oreal Paris Root Cover Up (10 dolárov, walmart.com).

loreal.jpg
Zdvorilosť

PRÍSLUŠNÁ: Ariana Grande dáva vlasy dole v tomto novom videu – doslova 

Myslíš si: “Čo, Victoria? Ako o čom hovoríš? “

OK, aby ste boli spravodliví, tento produkt je pôvodne určený na zakrytie sivých alebo vyrastených koreňov, čo je samo o sebe úžasné. Viem, že ľudia po celom svete tlieskajú, že môžu ísť aspoň o jeden týždeň bez toho, aby si rezervovali mená farbistov. Je to génius.

loreal.jpg
Zdvorilosť

Na druhý deň som našiel šedú, takže ….

SÚVISIACE: Ako chrániť vlasy pred slnkom

Ale na zakrytie koreňov slúži ako neočakávaný objemovač. To je to, čo som sa naučil po stretnutí s Marou Roszakovou, kaderníkom celebrít L’Oreal v Paríži a rovnakou ženou, ktorá vytvára úžasný vzhľad Emmy Stoneovej. VIEM!

Postriekala mi to do vlasov a po trochu škrípnutí mi ukázala, že mi dáva trochu textúry a zdvihnutia. Je to jemné, ale určite viditeľné – moja obľúbená.

Zatiaľ čo by som nepovedal, že by som odišiel z koreňovej lanovky alebo dokonca z pružného laku na vlasy, myslím, že to na rozmar, nemožno vynechať. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 68 = 69

map