Olympijský potápač David Boudia na ošetrovanie a sprchovanie viac ako priemerný Joe

Nie je veľa dní v roku, kedy môžem povedať, že všeobecne “nestarám sa”, čo moje vlasy vyzerajú. Som zvyčajne veľmi pekný o tom, čo môj tresk, moja časť, čo máte. Ukázalo sa, že ja a David Boudia to majú spoločné. 

Teraz by som rád mohol povedať, že obaja sme vyhrali zlato na olympijských hrách v Londýne (určite som nebral doma zlato v roku 2012), ale hej, nemôžeme mať všetko. 

Na počesť Head & Shoulders ‘ Plece veľkosti Kampaň, ktorá je iniciatívou všetkých o výzvach, ktoré športovci nesú so sebou, sme mali príležitosť porozprávať sa s Davidom o jeho bláznivých tréningových stretnutiach, strese a, samozrejme, o jeho rutine. 

Pretože sme veľmi jasne #beautyobsessed, poďme sa vykopnúť s pohľadom do jeho rutiny. Je to chlapec po holení? Musí mať produkt vo svojej potápačke? Čo je jeho starostlivosť? 

David mi hovorí, že určite vezme viac spŕch než priemerný Joe (chlór vám to urobí), ale je to vo vlasoch. 

Hoci hovorí, že Head & Shoulders mu pomohol zastaviť starosti o lupy, on tiež nehnevá s stylingom. 

“Ak sa pýtate mojej žene, povie vám, že som otrasne zvláštny, ako moje vlasy vyzerajú. Takže musím mať takú ťažkú ​​časť – uistiť sa, že to vyzerá čisto, “hovorí. “V skutočnosti mi rozstrihla krk s nožnicami a ona povedala:” Oops “, otočila som sa naozaj rýchlo a ona sa rozčúlila. Mám rád:” Nemôžete povedať, keď sa mi odrežeš zadná časť vlasy. “

Zatiaľ čo ten sitch zvuk je stresujúci (tiež nejaký veselý), David sa rozhodne musí vyrovnať s väčšími zdrojmi stresu – aka, aking jeho ponory. 

SPOJENÉ: Tajomstvo olympijského plaveľa Ryana Lochteho na spánok dobrej noci

Tak ako zvládne túto úzkosť? 

“Takže duševná hra pre elitných športovcov je rozhodujúca najmä pre môj šport Keď sa potácejte z trojpodlažnej budovy a vy ste duševná hra, je to preč, potom sa to nestane. naozaj mladý vek, ako ovládať moju srdcovú frekvenciu a používať dýchacie cvičenia, aby som sa uistil, že moje telo a mozog sú pokojné a taktiež ich vizualizujú, a tak mi zatvárajú oči a vidia to v mojej hlave … Takže to často vzďaľuje veľa stresu, on hovorí. 

A ak by ste sa zaujímali o to, aké druhy tréningov David robí z vody, nám hovorí, že trénuje s cvičením, ako sú drepy, pilates, jóga a pracujú na dosiahnutí “pevného jadra”. 

Môžete povedať intenzívne? 

DÔVODOVÁ SPRÁVA: Olympic Swimemr Dana Vollmer žije pre bublinkové kúpele

Ale znova, s dvoma olympijskými medailami na jeho meno, jeho ťažká práca sa vypláca – bezpochyby. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 3 =

map