Perrie Edwards farbila jej vlasy Dreamiest odtieň Pink

Ak ste prvýkrát vystavili Perrie Edwardsovej, keď bola predtým zaneprázdnená bývalým jedným smerom – er Zayn Malik a zlomila miliardu srdcia po celom svete, sme tu, aby sme vás naplnili speváčkou / Insta-slávnymi celebami a jej poslednou statočnou krása ťah.

Po prvé, rozdelíme holé základy. Je členkou posádky Little Mix a podľa nášho názoru certifikovaným guruom farieb vlasov. 

Stali sme sa prakticky posadnutými rozprávkovými nádhernými vlasmi Perrie – plážové vlny, dospelá blondínka tieň! Mala dokonca aj vysoké pigtaily (s elektrickým modrým očné tiene, mohli by sme pridať!) A vyzerali ako kráľovná. A Perrie? No, nebojí sa pastelov. To je správne – tvoja dievčina práve prešla ružovou. 

SÚVISIACE: Sophie Turner len dostať Ginormous Wolf Tetovanie tetovanie?!

����

Fotografie zverejnená spoločnosťou Perrie Edwards ✌️�� (@perrieeele)

Víkend je ten, kedy sa dostaneme k najlepšej verzii sami, ale to sa zdá byť obzvlášť pravdivé pre Perrie, ktorá na ňu robil trojitý príspevok Instagram zdieľať jej nové úžasné ružové a čierne farbivo. Je to super osviežujúca zmena, nehovoriac o tom, že v podstate našla dospelú verziu jednorožeckých vlasov.

Ak chcete vyskúšať svet modrej alebo ružovej farby vlasov, môžete zvážiť nasnímanie Perrieho do salónu. Jej vzhľad je neuveriteľne nositeľný a exponované korene naozaj oslovujú nízku údržbu farebných vlasov alebo každý, kto vie, že budú chcieť v blízkej budúcnosti prejsť na inú farbu.

Ale Perrie nie je prvou slávou, ktorá sa v posledných týždňoch stala ružovou. Pred niekoľkými týždňami sa Elle Fanningová dostavila na web, aby predviedla svoje pastelové ružové vlasy. Takže tak dobre.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

29 + = 35

map