Prečo Balayage je posledný Lazy Girl Hair Trend Môžete Rock všetky sezóny

Chválený za jemné absolvovanie farby od koreňa po tip, balayage je už dlho považovaný za konečný farebný trend pre tých z nás, ktorí by radšej platili sezónne návštevy salónu cez mesačný touch-up schôdzky, a práve teraz je hlavným časom dostať liečba vykonaná, ak hľadáte prácu Jessica Alba-esque efekt do leta. Koncept nie je ničím novým, ale stojí za návštevu, najmä vzhľadom na to, že pohľad nabral prirodzenejšiu atmosféru po boku na slnko.

“Balayage sa prekladá do voľného rukopisu oddelených vrcholov, ktoré začínajú veľmi jemne, keď sa dostanú na vašu pokožku hlavy a stanú sa širšími, keď odchádzajú a dosiahnu vaše ciele,” vysvetľuje Caroline Mitgangová, kaderníctvo a farbistka v laboratóriu Paul Labreque Salon v New Yorku. “Akákoľvek z tých temných a ombrových vzhľadov sa deje s balayage technikou, a vyrastajú krásne, takže sa môžete dostať preč s nimi na chvíľu nosiť.” Spoločnosť Mitgang odporúča používať vašu základnú farbu na spustenie a nie jej zdvíhanie príliš ďaleko od vášho prirodzeného sfarbenia, pretože super-žiarivé farby budú slabnúť rýchlejšie ako jemnejší koniec spektra.

SÚVISIACE: 4 lichotivé trendy Ombre pre hnedé vlasy

“Čokoľvek, čo nie je príliš vzdialené od toho, čo vyrastie z vašej hlavy, bude najnižšia údržba. Zvyčajne nemeníte koreňovú alebo základnú farbu vlasov, takže to funguje vo vašej prospech, pretože nebude vytvárať krutá línia, “radí. Domáce lesky vám môžu zaobstarať viac času, ale skúste to len pod rukojem vášho kaderníka – hlavne ak ste blondínka alebo zrzka, pretože sa zvyčajne vyskytujú rôzne tóny. Hoci lesk doma nemusí vyzerať ako “skutočná” farba vlasov, všetko uložené vo vašej vlasovej šachte by mohlo spôsobiť, že proces zdvíhania farby je pre vášho stylistu obtiažnejší. Všeobecne platí, že je ľahšia údržba než farbenie vlasov tmavšie.

“Pamätajte si na tie blonďaté dievčatá, ktoré farbili vlasy čierne a šli na gymnáziu super goth, potom vyrastajú a vyzerajú ako plešatá? To je presne to, čomu sa chcete vyhnúť,” dodáva Mitgang. “Aspoň s tmavým koreňom, môžete to trošku vyčistiť a tvrdiť, že prechádzate fázou Madony 1988.” V prípade pochybností: “Čo by Madonna urobila?” je vždy pekná pevná mantra, na ktorú sa môžete držať.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 70 = 73

map