Prečo všetky fľaše blond (a Brunetky a červené hlavice!) Potrebujete farebne-uloženie kondicionér

farba Depositing Conditioner - Lead 2016
Zdvorilosť

Marianne Mychaskiw

6. júna 2016 @ 19:00

Hoci existuje veľa kozmetických výrobkov, ktoré budú tvrdiť, že zmení váš celý život, ktokoľvek s farbenými vlasmi môže urobiť silný prípad, že farba-deponácia kondicionér je ten, ktorý skutočne bude žiť až do tohto tvrdenia. Prvky, ako je tepelný štýl a slnečné UV žiarenie, môžu spôsobiť vyblednutie farby vlasov, dokonca aj keď je to veľmi blízke vášmu prirodzenému tónu, ale to nie vždy znamená, že trávite viac času v salóne. Používaný raz za týždeň namiesto kondicionéra, farba-depozícia vzorec môže pomôcť oživiť farbu stratená na elementy, a kúpiť si nejaký vážny čas medzi schôdzami. Tieto kondicionéry sú naplnené pigmentmi, ktoré buď pomáhajú zosilniť váš odtieň, alebo neutralizujú nežiaduce mosadzné tóny.

SÚVISIACE VIDEA: 

Ešte presvedčený? Zostavili sme zoznam našich najobľúbenejších farieb na uloženie kondicionérov pre každý odtieň – áno, dokonca aj pastelových a neónových odrôd. Prejdite nadol a nájdite ju, aby ste zosilnili svoj odtieň.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 − = 63

map