Priebežný zoznam každého produktu InStyle Redakcia vložte do vlasov

Editor Hair Routine
Jamie Grill / Getty

Marianne Mychaskiw

18. augusta 2017 @ 16:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Požiadajte o priateľa, ale koľko vlasových výrobkov v kúpeľni je považované za normálne? Zatiaľ čo niektorí ľudia môžu potrebovať len fľašu so šampónom a kondicionérom (alebo peklo, dokonca aj dvaja v jednom, ak máte takú nízku údržbu), tí z nás s kudrlinami, zvýraznenými alebo všeobecne suchými koncami zvyčajne potrebujú dať našim pramene trochu viac lásky. To, samozrejme, vedie k tomu, že ďalšie produkty sa zhromažďujú v sprche av kúpeľni, čo nás vedie k otázke – je to normálne?

Zrejme tak, aspoň na V štýle HQ rovnako. Požiadali sme päť redaktorov s veľmi odlišnými typmi vlasov, aby nám popísali svoju rutinu v plnom rozsahu, od sprchy po každý príslušný stylingový produkt. Čítajte ďalej a získajte úplné rozdelenie.

VIDEO: Dôverujte nám, vyskúšali sme to: Moderný čas

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 2 =

map