Sarah Hyland je najnovšia transformácia vlasov je inšpirovaná vašou obľúbenou kapelou 90. rokov

Je tu dobrá šanca, že Spice Girls ovplyvnili aspoň jeden aspekt vašej krásy rutiny vyrastal. Možno to bol ten elegantný stredový diel, ktorý Posh nosil tak dobre, alebo možno, že ste sa obzvlášť brali do ošípanej Baby Spice. A my musí povedzme, vzhľadom na príležitosť, budeme prob pokúsiť sa pracovať s niektorými z týchto pohľadov na náš moderný režim. 

No, vyzerá to, že Sarah Hyland to robil s novou farbou vlasov. 

Prešla do spoločnosti Instagram, aby odviedla novú hudbu a zdá sa, aspoň podľa jej názvu, že jej inšpirácia mohla byť obľúbenou kapelou všetkých 90. rokov. Áno, Spice Girls – alebo skôr Ginger Spice.

����Ginger Spice����

Fotografie vyslaná Sarah Hyland (@ therealsarahhyland)

A v prípade, že ste zabudli (ako ste mohli ?!), tu je výstrel z Spice Girls z toho dňa:

Pred 20 rokmi moja záhrada – wannabe vstúpila do grafov a naša úžasná cesta začala.

Fotografie, ktorú vyslal Geri Horner (@therealgerihalliwell)

Možno si to neuvedomujete, ale Moderná rodina herečka už ju zmenila vlasový odtieň trikrát v tomto roku. Tento konkrétny pohľad urobil Nikki Lee z salónu Nine Zero One, čo je hotspot celebrity pre prepínanie vlasov. Emma Robertsová sa tam práve zastavila kvôli rozšíreniu! 

Aplaukujeme Sarah odvaha pretože niekedy máme pocit, že nám to robí roky (nad) premýšľanie skôr než ide … dokonca aj tieň svetlejšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 9

map