Scrunchies sa vracajú – tu je, ako ich teraz nosiť

Takže máte vo svojom vrecku niekoľko ružovo-hnedých leskov na pery. Vaše džínsy sú pripevnené na brušnom gombíku a premýšľate o tom, že si nad pásom zapíšete tričko. Ach, a vy ste chytili epické supermodelka chodiť na show Versace?

Áno, 90. roky sú späť. A v prípade akýchkoľvek pochybností sa konečný dôkaz objavil na jarnej dráhe Mansur Gavriel: scrunchie.

VIDEO: 10 Spomedzi celebrít schválených spôsobov, ako vylepšiť svoj cop

Plne podporujeme tento návrat? No, prinajmenšom by sme to mali urobiť. “Všetci vieme, čo je to scrunchie,” hovorí Mansur Gavriel je kaderník show Laurent Philippon. “Len to jedno dobré oko bolo, aby sa to interpretovalo chladným a dnešným spôsobom.”

Mansur Gavriel - Embed
Victor Virgile / Gamma-Rapho

Jedným z kľúčov k aktuálnej interpretácii je umiestnenie. Na prehliadke “bolo správne pripevniť scrunchie, kde sa opierka nachádza na zadnej časti,” hovorí Philippon, “nižšie, ako by ste ju obvykle upevňovali. To vytvorilo harmóniu s nadmerným pocitom v oblečení. “

Ďalšia vec, ktorú treba zvážiť: “Žiadne farebné farby!” Hovorí Philippon. Skúste jemné neutrálne tóny, ktoré vytvárajú zjednodušený alebo monochromatický vzhľad s vrcholom. A používajte príslušenstvo na zapožičanie pokojnej atmosféry na štruktúrovaný alebo vysoko sofistikovaný vzhľad.

Mansur Gavriel - Embed
Victor Virgile / Gamma-Rapho

Pokiaľ ide o strihanie vlasov, stále máme radi neuspokojivú kvalitu vysušovanú vzduchom. Takže odložte sušičku a pracujte s prirodzenou textúrou vlasov. Ak vaše pramene mohli použiť zvýšenie hlasitosti, zamaskajte ich s texturizerom ako Drybar Triple Sec (26 dolárov, nordstrom.com) pred zabalením vášho konca. To tiež pomôže udržať vaše scrunchie skĺznuť po celej dĺžke vášho chvosta.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

57 + = 63

map