Skúsil som to: Living Perfect Perfect Hair Day Dry šampón

Jednou z nedostatkov, že sa narodíte s jemnými vlasmi, je to, že sa omrzí oveľa rýchlejšie ako hrubšie vlasy. Alebo skôr, v mojom prípade, aj napriek tomu, že mám najsuššiu pokožku známu človeku, mám mastnú pokožku hlavy (viem, hrubá, ale idem tam). Na rozdiel od svojich hrubších vlasov, ktorých budem navždy žiarliť, musím vlasy oveľa častejšie umyť, pretože dobre, mastné vlasy sú neprijateľné. Hľa, strašný “pred” obraz z rána, ktorý som zasiahol príliš veľa spánok:

žijúci Proof Dry Shampoo Test Image
S láskavým dovolením autora

Suchý šampón vždy pomohol, ale zvyčajne mi to tiahne, takže môžem umývať každý druhý deň. To je všetko dobré a dobré, ale pokiaľ ide o mňa, nenašiel som suchý šampón, ktorý by bol hračkou. Každá formulácia mala nejaký nedostatok alebo nedokonalosť. A ja som to určite nemohol použiť po tom, ako som pracovala ráno pred tým, než som šla do kancelárie. To je až doteraz.

SPRIEVODCA: Krása špecialistov na úpravu krásy, aby sa vaša vyfukovanie vydrží dlhšie

To je pravda, chlapi, Living Suof Perfect Hair Dry Dry šampón práve zmenil suchú šampón. Ich najnovší výrobok, ktorý sa začne 6. septembra, je suchý šampón špliech, ktorý je na rozdiel od iných, ktoré som kedy skúšal. A ja som skúsil veľa suchých šampónov. Po prvé, je hlboká pri vstrebávaní oleja a potu, ale najlepšia časť o tom je, že je to naozaj ľahké pretrepať z vlasov. Takže aj keď je to biely prášok, na vlasy mi nie je biely odliatok.

žijúci Proof Dry Shampoo After
S láskavým dovolením autora

Ešte lepšie, vôňa nie je silná. V skutočnosti má vôňu uvoľnenú technológiu času, ktorá zabraňuje tomu, aby vaše vlasy páchli príliš štipľavé. A nenechajte ma zle Mám rád nejaké texturizujúce výrobky, ale tento suchý šampón nemá piesok, ktorý majú iné podobné výrobky. Je to preto, že má jedinečnú technológiu, ktorá umožňuje, aby bola vyčistená takmer úplne po tom, ako absorbovala špinu, olej a pot. Jednoducho povedané, opúšťa vaše vlasy, no, nie je pre ňu iné slovo, ale čisté. A aby som vám dal predstavu o tom, ako čistá, mám teplo a predĺžil som čas medzi umývaním vlasov na dva celé dni. Dokonca som ju použil po stlačení v tréningu pred odchodom a nikto nebol múdrejší, že som bol horúcim potiahnutým neporiadkom, ale 30 minút predtým (keď som išiel takmer dve hodiny neskoro). Úprimne povedané, mojou ďalšou výzvou je vidieť, ako dlho môžem ísť medzi umývadla pri používaní tohto produktu.

Pre ženu (alebo muža) na cestách, naplnený rušným plánom a snaží sa viesť aktívny život, tento produkt je všetko. Vážne, choď a chyť to. Neviete, ako ste žili bez nej.

Living Proof PHD Dry Shampoo je k dispozícii na stránkach sephora.com $ 22 a na LivingProof.com. Cestovný produkt bude k dispozícii za 12 dolárov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 + = 28

map