Solange Knowles vystrihala vlasy na najkrajšie krátke afro

Kudrnaté dievčatá, ktoré potrebujete #ShortHairInspo, majú pravdu. Práve keď sme si mysleli, že Solange nemôže dostať chladnejšie, ide a strčuje dlhé platinové pásy do najtvrdšieho krátkeho strihu, aký sme kedy videli.

Na usporiadanie udalosti v New Yorku včera hviezda obchodovala s dlhými pleteninami pre krátke blondínky afro, čo spôsobilo neočakávaný a napriek tomu úplne lichotivý prízvuk k jej kovovému číslu Helmuta Langa. Solange je vždy k dispozícii, aby zaujala veľké kráľovské riziko – dodať, že k prebiehajúcemu zoznamu dôvodov, prečo ju milujeme – a aj keď je to oveľa kratšie ako táto, línový tón v kombinácii s definovanými prsteňmi spôsobuje,.

Solange Hair EMBED
Andrew Toth / Getty

SÚVISIACE: Zobraziť viac Celebrity vlasy Makeovers z roku 2017

Nová hviezda je práca jej kaderníka Chuck Amos, ktorý tiež spolupracoval s Jourdan Dunn a Erykah Badu, medzi mnohými vašimi obľúbenými. Knowlesov make-up artist Ren Nobuko dokončil vzhľad tým, že pridal medené tienidlo na svoje veká, ktoré odrážali kovový oranžový odtieň, čistú pokožku a nahý ret s najjemnejšou lesk.

VIDEO: Solange Beauty Moments, ktoré musíte vidieť

Solange debutovala svoj blondejší odtieň o niečo viac ako pred mesiacom, ktorý smeroval k chladnejšiemu platinovému koncu spektra ako zlatý tón sesterky Beyoncé. Sme oficiálne presvedčení, že schopnosť vytiahnuť všetky predstavy, ktoré si možno predstaviť, je zakotvená v DNA rodiny Knowles.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 − = 17

map