Spoznajte suchý šampón, ktorý sa zdvojnásobuje ako parfum pre vaše vlasy

Moja cvičenie rutina, v kombinácii s tým, že som už náchylný k mastným koreňom, znamená, že som certifikovaný suchý šampón pro. Dávam prednosť pred lakom na vlasy, pokiaľ ide o pridanie svetla na moje beachy vlny. Preto, samozrejme, mám svoje obľúbené a môj byt je vždy veľmi zásobený. Dove’s Detox Formula nikdy nezlyhá a R + Co’s Death Valley Dry Shampoo dokáže zlomiť zlý vlasový deň za pár sekúnd. 

Na bloku je však nová fľaša na suchý šampón, o ktorej by ste mali vedieť, a okrem nasiaknutia oleja to cíti ako vôňu, o ktorú sa chcete dozvedieť – ako blažená, nezabudnuteľná, všadeprítomná druh lásky že zomriete, aby vás ľudia navždy združovali.

Nemalo by to byť prekvapením, že tento nový výrobok pochádza z značky Oribe, ktorá vyvinula vlastný herný systém Dry Texturizing Spray a dokonca odvtedy odbočil z línie s vôňou špecificky pre vaše vlasy. 

Takže zatiaľ čo už viete kúpiť šampón na spritz vo vašej hriechu, Oribe Gold Lust Dry Shampoo ($ 22, oribe.com) skutočne pracuje na znižovaní vzhľadu mastných koreňov, taktiež v procese namáčania produktu. 

Už som to používal a po niekoľkých rôznych tréningových triedach (beh, spinning, bootcamp, metóda NW), aby ste zosilnili svoju šancu na to, aby ste pred pracovnou prácou mali trochu slušné vlasy – druh vlasov, ktorý sa nemusí ihneď vytiahnuť do topknotu. A dovoľte mi, aby som vám to povedal, to funguje. Po odstreďovaní si vezmem vlasy z tesného chleba a postrekujem niekoľko centimetrov od koreňov a jemne si moju vlasovú pokožku jemne trieš. Moje vlasy získavajú malý nárast objemu a určite nevyzerajú (ani necítia), akoby som bol úplne zmáčaný len 20 minút pred. 

SÚVISIACE: Genius trik, ktorý urobí vaše poškodené vlasy ako nové

Okrem práce na tomto oddelení a zvlhčovania vlasovej pokrývky vďaka kompilácii zložiek ako je extrakt zo semien zo zeleru, levanduľa a harmančeka, pižmová a citrusová Cote d’Azur vôňa trvá celé hodiny, čo je bonus, keď som zabudol aplikovať parfum pred opustením domu.

A to, priatelia, robí sa pripravení po super potešenie telocvični reláciu ešte jednoduchšie. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 2 =

map