Sprievodca dostať výstrel Gigi Hadid, rovno od jej kaderníka

Nechcem ESP, aby som si uvedomil, že som nejaký posadnutý vlasmi Gigi Hadidovej. Biele a tónuje to do zabudnutia, takže môžem mať rovnakú farbu ako ona. ja tiež loooooove spôsob, akým si vlasy štýluje. Telo, ten nedokonalý pohľad na to? Všetko. Takže keď som mala príležitosť stretnúť sa so svojou stylistkou Kennou Kennorovou v salóne, vhodne pomenovaná Kennaland, v Greenpoint v Brooklyne, aby som v prvom rade videla, ako si ju pripraví na dobré vlasy, samozrejme som vyskočil na príležitosť. 

���� Iná strana kamery @gigihadid #rooftop #nyc #kennaland #maybelline #gigihadid @salessi @abercrombie

Fotografie zverejnená spoločnosťou Kenna (@kennalandny)

# back2back ������������ @gigihadid #kennaland @charlottewillermakeup @maybelline #evohair @artdeptagency #gigihadid �� @salessi

Fotografie zverejnená spoločnosťou Kenna (@kennalandny)

Najprv metóda Kenny zahŕňa (doslova) rozkvity vlasov. Ak sa objaví frizz alebo nejaký druh pohybu / textúry, Kenna sa s ňou nebráni. To bola hudba pre moje uši. Je úplne nerealistické, že môžem očakávať, že moje vlasy budú úplne dokonalé a že som v poriadku.

SÚVISIACE S DÁTUMI: Som 23 rokov a daroval som si viac ako 4 nohy vlasov

Vyčistenie a stav 

Začali sme s dôkladným očistením a stavom pomocou rovnakého šampónu a kondicionéra Iles Formula ($ 33 ​​- $ 39; sephora.com), ktorý Kenna používa na Gigi. Keď prišlo k výbuchu, vylepšili sme sa pre zrejmý rozdiel v dĺžke a štruktúre vlasov. Po umytí sme my vlasy prepracovali s Evo Hair Mister Fantastic Blowout Spray ($ 30, evohair.com). Ukazuje sa, že moje použitie objemových výrobkov na reg bol trochu nesprávne. Ak chcem, aby Gigi robili, mali by som používať výrobky, ktoré textúrujú, bez toho, aby sa vlasy príliš zdvihli. 

SÚVISIACE: Ako kopírovať Gigi a Bella vlasy Farba vo veľmi rovnakom čase

Sucho vyfukovanie pre textúru

Uistite sa, že vysušte vlasy so strednou časťou a telom po stranách. Vaše vlasy dostanú výšku z preklopenia na stranu, nie na frézovanú kefu. Keď ju vysypete prirodzenou štetkou štetcom, môžete si dať malý výťah v koreňoch, ale nič masívne. 

Použili sme dve rôzne sudy curlingovho prútika, aby sme získali požadovaný ohyb pre môj lalok. Pri kúskoch na bokoch odvráťte časť tváre, keď používate dĺžku hlaveň, aby ste vložili vlnu (pevne nezakrývajte), a potom ju počas chladenia vytiahnite rovno. Môžete tiež prejsť cez niektoré konce znova, aby ste boli rovní. Položte ohyb na miestach, kde by ste za uši mohli zastrčiť vlasy. Najdôležitejšie je pozrieť sa do zrkadla a urobiť vlny a zákruty pre vašu tvár. 

SÚVISIACE: Vytvoril som vlasy ako Gigi Hadid’s-A je to ako som to urobil

Pre najvyššie časti hlavy používajte väčší curlingový tong, pretože táto časť by nemala byť vlnitá. 

Nesprávne

Keď sa dostanete na scénu, kde máte pocit, že ste urobili príliš veľa, urobili ste dobrú vec. Ďalším krokom je, že si vezmete svoju sušičku a trochu si prehltnete vlasy a vezmete si niektoré z “urobených” z vašej práce. Nakoniec pridajte niektorý sprej soľnej soli Evo Salt ($ 30, evohair.com). 

@kennalandny mi dal liečbu @ gigihadid … Cool dievčatko ľadovo studené ❄️, keď som sa naklonil oči na teba �� vibrácie zahrnuté, obvi. Príbeh čoskoro príde.

Fotografie, ktorú vyslal Roxanne Adamiyatt (@mademoiselleroxanne)

Cestovanie: Kenna Kennor je génius. Je zrejmé, že ste všetci najlepší na Greenpoint, BK, aby ste si s ním dohodli stretnutie, aby ste na ňom pracovali. Ale medzitým máte recept a slobodnú vládu, aby to fungovalo pre vás. Teraz ísť #werk, že vlasy flip ako naša najlepšia dievčina, G. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

22 − = 18

map