Swoon: Zac Efron je športové nové blond vlasy

medzi Susedia 2 a nové Baywatch film Zac Efron je doslova všade. Nie že sa sťažujeme – Stredoškolský muzikál bol pre nás dôležitý moment, zistili sme, že a) všetci sme spolu spolu b) môžete hrať basketbal a hviezdu v hudobnom divadle súčasne. Bol to aj náš prvý úvod do Zac Efron (ďakujem vám Disney) a odvtedy mal v podstate rovnaké vlasy – krátke prírodné hnedé. Ale posledných pár týždňov sa zdá, že všetko je o tom, že Zac Efron nás prekvapil svojimi vlasovými premenami.

PRIPRAVUJEME: Upozornenie: Lana Del Rey je teraz blondínka

Najprv sme zahlédli Zac Efron ako doplnok s zvlnené vlasy a potom ako jeho súčasné hnusné seba aj so zvlnenými vlasmi, ktoré by sme radšej nechceli znova žiť. A včera Zac Efron debutoval o veľmi nový a veľmi odlišný vzhľad vlasov.

súvisiace: Beautyblender má dve úžasné koláže v dielach

Zdieľa fotku on his cvrlikání  od návštevy predškolskej školy, kde povzbudzuje deti, aby zostali v škole. Jeho nový účes je v podstate mužská verzia lobu, pokiaľ ide o popularitu. Dlhé na vrchu, krátke po stranách. Účes nie je prekvapivý – šokujúca časť je naozaj taká, že je farbená dlhým vrcholom blondínka – ale my si nie sme sťažovaní, doslova sme si nikdy nepožiadali o Zac Efron.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 − = 16

map