Tajomstvo Seleny Gomezovej na krizové krivky

Frizz má ruky na najkrvavejšej časti leta a nikto nemá vlasy šetriť od toho, aby sa rozplynul v horúčave. Kombinujte vysokú úroveň vlhkosti s pocením na pódiu počas každej prehliadky jej obrodenia a nie je žiadnym prekvapením, že Selena Gomezová a jej šou-stylistka Marissa Marino majú strategický plán na udržanie prirodzených kudrliniek hladké a bez ledu v lete.

Tajomstvo: udržiavanie Selena vlákien silných a zdravých, aby sa zabránilo tvorbe frizov, spolu s použitím minimálnych tepelných nástrojov pri štýle vlasov. Všetka prípravná práca začína, keď je Selena v sprche. 24-ročná speváčka a veľvyslankyňa Pantene premýšľajú svojimi vláknami so šampónom a kondicionérom Daily Moisture Renewal Shampoo & Conditioner (každý $ 4, target.com). Toto duo dáva vlasom hydratačný impulz, ktorý vyživuje kudrlinky bez pridania novej hmotnosti.

SOUVISLOSTI: Selena Gomez oslavuje narodeniny s veľkou zmenou vlasov

Po sprchovaní Marissa prevádzkuje Pantene Pro-V štýl Mousse ($ 5; walmart.com) cez Selena mokré vlasy, takže jej kudrlinky sú mimoriadne mäkké a skákacie sú suché a štylizované. “Tiež som vždy hovoril, že Selena vysúša vlasy kedykoľvek je to možné, pretože to znižuje množstvo tepla, ktoré používam na jej vlasoch a chráni ju pred poškodením – a dôrazne odporúčam, aby ste to robilo pravidelne,” hovorí Marissa. Akonáhle je Selena vlasy suché, má rád spritz Pantene Pro-V hladký protiprachový vzduchový sprej ($ 5; target.com) ako posledný detail, ktorý zamkne zvlnenie speváka a udržuje frizz v zátoke. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 67 = 69

map