Tento nástroj pre štýl je 2017 verzia krimpovacieho železa

Naposledy, keď ste dokonca zvážili použitie krimpovacieho železa, bolo pravdepodobne kedy Lizzie McGuireová v tele vo všetkých svojich slávnych vlasoch v roku 2002 prebehla televízia. Bola to trend, podobne ako scrunchies a stripy highlights, pravdepodobne ste odišli na dobro. Ale krimpovacie žehličky majú práve človeka, a to je to vaše nové tajomstvo pre bezchybné vlny za päť minút alebo menej. 

Náradie Bed Head’s Waver je v roku 2017 na krimpovanom železe, s výnimkou toho, že vám neprinášajú zlomyseľné krimpy, ktoré ste fangirled na Melissa Joan Hart. Majú schopnosť dať si vyrezané (premýšľaj starý Hollywood), voľné, alebo chaotické vlny.

SPRIEVOD: Pixie Cut Katy Perry je teraz jasne modrá

Zatiaľ čo krimpovacie žehličky z minulosti vyzerali ako lopatky s hrebeňmi, považujú sa za “nástroje na mávanie” a sú vyrobené z prútov, ktoré vaše vlasy prehýbajú a vytvárajú odsadenie.

vlna Artist Ceramic Deep Waver
Zdvorilosť
$ 20

NAKUPUJ TERAZ

Bed Head vyvinul dve rôzne verzie. Prvý, Wave Artist Ceramic Deep Waver ($ 20, walmart.com), obsahuje jedno nastavenie na vytvorenie tvarovaných vĺn. Jediné, čo musíte urobiť, je rozdeľte si vlasy a zatiahnite a posuňte žehličku do vlasovej šachty, až sa dostanete na koniec. Čím viacej času zatvárate, tým viac zárezov alebo vĺn, ktoré vytvoríte. To je skvelá voľba, ak si závidíte večery inšpirované dvadsiatymi dvadsiatymi rokmi, ktoré nosia na červenom koberci, alebo vzhľad, ktorý sa dostanete, keď spíte na vlhkých pramenech. 

VIDEO: Ako získať Jessicu Albu 5-minútové vlny

 Wave We Go Adjustable Deep Waver
Zdvorilosť
$ 33

NAKUPUJ TERAZ

Druhá verzia, A Wave We Go nastaviteľná Deep Waver ($ 33, walmart.com), obsahuje nastavenie mávania, ktoré môžete zmeniť, čo vám umožní vybrať si medzi voľnejšou vlnou, krimpovaním, viac definovanou vlnou alebo niečo trochu roztrhané. 

Vyzývame to nové a vylepšené lisovacie žehličky. Čo bude ďalej? Doslova všetko je možné. Dokonca aj permfy sa vrátili. 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 − 60 =

map