Tento neočakávaný trend farieb vlasov vám ušetrí čas a peniaze

Neexistuje žiadny iný spôsob, ako to povedať: blondínka je investícia. Keď ste prirodzená brunetka, môžete očakávať, že budete stráviť veľa času sedieť vo farbe vašej stoličky, keď prvýkrát budete ľahšie a vyzdvihnúť svoju váhu kreditnej karty nahradiť vašu starostlivosť o vlasy rutinou s výrobkami, ktoré udržia váš nový blondýň od dostať mosadzné.

Ale zábava sa nezastaví po vašom úvodnom salóne. Za pár týždňov začnete skúsiť to, čo všetci blondínky fľaša nenávidia najviac: tmavé korene. Údržba vášho blondínka tým, že pravidelne zasahujete do salónu, aby ste sa dostali do vášho obnovenia, nie je ani presne taký,.

SÚVISIACE: 7 kardinálnych vlasových pravidiel pre nových blondín

Čo keby sme vám povedali, že spôsob, akým celebrity ako Kim Kardashian West momentálne nosia svoje blonďavé vlasy, vám nielen ušetrí čas a peniaze, ale aj pomôže zlepšiť zdravie vašich vlasov po jej bielení? Kardashian West tmavé, zarastené korene nielenže dávajú jej platinové vlasy bezstarostnú a bez námahy, ale je tiež spôsob, ako presunúť ďalšie salónové stretnutie späť o niekoľko týždňov.

Kim Kardashian
Charley Gallay / Getty Images

“Kladená blondínka vždy dodáva chladný kontrast a určite robí štýl viac uvoľnený.Obrázanie vašich koreňov môže skutočne pridať rozmer vašej farby!” hovorí kozmetik celebrít Chris Appleton, farbista za posledným platinovým blondínskym odtieňom Kardashian West.

VIDEO: Kim Kardashian West už tajne nosí svoj ďalší KKW Beauty Product

Okrem faktora bez námahy, čo je skvelé v tomto trende farebnosti vlasov, funguje na akomkoľvek odtiene blond a prakticky akejkoľvek dĺžky vlasov. “Toto funguje na všetkých odtieňoch, ale závisí od požadovaného obrazu,” hovorí Appleton. “Ak chcete super čistý jasný vzhľad, korene nie sú pre vás, ale ak máte radi viac žil v pohľad korene bude fungovať.”

Ak chcete vytvoriť alebo zdôrazniť efekt života, profesionál odporúča používať koreňový obal, ako je koreňový kryt Color Wow ($ 35; bloomingdales.com), ktorý pridá korene bez záväzku. “Môžete dokonca plávať v nej a nebude to šmúhať!” on hovorí.

Myšlienka vyliezť vaše farebné schôdzky pravdepodobne znie docela sladká, ale Appleton odporúča, aby sa vaše návštevy nevyťahovali na viac ako 8-10 týždňov od seba, pretože potom budete riskovať do kategórie Ombré.

Ak udržujete svoje korene, vaša blondínska starostlivosť o vlasy sa nezmení, ale Appleton zdôrazňuje dôležitosť použitia šampónu bez sulfátu, ako je Color Wow Color Safe Shampoo ($ 9; dermstore.com) alebo opravy, ochrannej liečby, ako je Olaplex blondínka jasná.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 69 = 72

map