Tento prispôsobiteľný šampón je ako sprchový experiment

Prispôsobenie kozmetického výrobku sa prejavilo dlhou cestou. Môžete si vyzdvihnúť svoje meno na fľaši parfumu, posilniť hydratačný krém s éterickými olejmi a dokonca viac hydratáciu vďaka značkám ako Skin Inc, a dokonca aj Kiehl’s, ktorí sa študujú v personalizačnom faktore krásy. 

A teraz ešte jedna značka preberá vlastnú krásu na ďalšiu úroveň s celou šampónovou líniou inšpirovanou miešaním koktaily. A dovolí to tvár, kozmetické koktejlovanie je niečo, čo pravdepodobne už robíte na dennej báze, takže myšlienka v rámci skutočnej značky krásy sa zdá celkom zaujímavá. 

Linka sa nazýva ShampYou a umožňuje používateľom vylepšiť šampónový vzorec s dvoma sérom pre ich špecifické obavy, typ vlasu alebo textúru. To rovno vyzerá ako vedecký experiment vo vašom sprche. 

SÚVISIACE: Kylie Jenner potvrdila svoj kozmetický obchod

Existujú štyri rôzne šampónové zmesi, vrátane Ylang Ylang & Bergamot, Lemon & Verbena, Mimosa & Jasmine, Juniper & Mint a potom osem rôznych “sérových záberov”.

Myšlienkou je vybrať základnú zmes, ktorá vás najviac osloví a potom ju vylepšite, ak chcete, sérom Shot. Každá fľaša vyzerá ako miniatúra, a preto vedecká atmosféra, o ktorej sme hovorili skôr. 

šampón - Embed
Zdvorilosť

SÚVISIACE S PRÍSLUŠNÝMI STRÁNKAMI: Najnovší produkt Empty tímu InStyle 

Existujú možnosti na zvýšenie farby vlasov (myslím, že Ravishing Red a Beautiful Brunette), tie, ktoré dodávajú objem a ešte viac vlhkosti, a niekoľko, ktoré uspokojujú vaše vlasy textúry. Curl Me Up Super Sérum je určený na vyživovanie a definovanie kadítok, zatiaľ čo Objem sérum zvyšuje objem a hrúbku vlákien. 

Takže, ako funguje táto celá myelógia presne? Miešate vo voľbách do šampónovej šampónovej šupky a dajte jej dobre. Potom ste nastavený na použitie. 

Aj keď si nie sme istí, že sa niekedy vzdal našej zmiešanej fľaše, faktor zábavy tohto produktu je v blízkosti tých masiek na tvár pre zvieratá, a to je def. príťažlivý. 

Teraz všetko, čo potrebujete, je super šikovný laboratórny plášť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

47 − 44 =

map