Tento produkt prináša vašu vlasovú pamäť

Keď máte jemné, rovné vlasy, neexistuje žiadny zvláštny trik, ktorý sa nebudete snažiť, aby ste vytvorili objem. Vykonáte biceps aerobik s horúcim železa každé ráno? Jo. Spať s hubovitými valčekmi vo vlasoch? Iste, keď nikto nevyzerá. Prečisti svoje korene, až pokožku trpíte? Bola tam, rozkrádala to. To je dôvod, prečo náš editor krásy miluje tento produkt: alternatívna starostlivosť o vlasy Caviar Style Invisible Roller Contour Setting Spray ($ 18, walmart.com), ktorá pomáha zhromažďovať a “zmraziť” vlasy do tvaru.

VIDEO: Naučte sa, ako získať Jen Atkin Signature Beachy vlny

Infúzia s bielkovinami na posilnenie, vzorec tiež balenia kopolyméry (ako tie v niektorých vlasy), ktoré vytvárajú držať. Spoločnosť zdieľa, že keď sa teplo nanáša na pramene ošetrené týmto sprejom, stane sa viac tvárnym a ľahšie tvarovateľným a po ochladení zachová kontúry, ktoré ste vytvorili. 

KÚPIŤ: Najlepšie krásy nakupuje: Vlasy

Vyskúšajte nasledujúcu techniku, ktorá poskytla nášmu kráľovskému editoru úžasný výťah: rozpustite roztok na vlhké vlasy a potom hrubo vysušte prstami. (Novinky flash: Ak sú vaše pramene rovné a super jemné, sušenie s veľkou okrúhlou kefou môže skutočne odfarbiť vaše vlasy!) Keď vysušíte rezy pozdĺž koruny, vyzdvihnite kusy asi o palec alebo tak silné. Prefiltrujte ich po jednom, potom zahmlievajte trochu viac produktu. Zatvorte každú sekciu okolo troch alebo štyroch prstov (ako keby boli prsty valec) a potom použite bobby kolíky na upevnenie roliek, ktoré vytvoríte na pokožku hlavy. Keď ste vytvorili valčeky po celej svojej korune a vlasovej línii, nechajte svoje pramene úplne vychladnúť. Odpočúvajte a vychutnajte si pridaný odraz!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

38 − = 33

map