Tento produkt prinesie dievčatám s jemným vlasom Pripojte sa k klubu “NoPoo”

Vždy som chcel, aby čistiace kondicionéry pracovali pre mňa. Ale úprimne povedané, keďže mám jemné vlasy, väčšina z nich nemá. Väčšinu času sú príliš ťažké a skončím s plochými, bez života, ktoré sa veľmi rýchlo špinia. Aký druh porazil bod, mám pravdu? To je, kým som sa stretol Shu Uemura umenie vlasovej esencie Absolue výživné čistiace mlieko. Je to dosť ľahké, že pracuje s vlasovou textúrou, ale dáva spracovanému vlasu všetku lásku a starostlivosť, ktorú si zaslúži z čistej úpravy. Ak chcete zistiť, prečo je to tak zvláštne, stretol som sa s Daleom Moriaretym, manažérom vzdelávania v Shu Uemura Art of Hair, čítajte ďalej a zistite, čo má povedať!

Ako sa to volá:

Shu Uemura Umenie vlasovej esencie Absolue výživné čistiace mlieko

PRIPRAVENÁ: Starostlivosť o pleť za studena je tu práve v lete

Koľko vás vráti?

To super roztomilé šaty Zara kolekcie, ktoré ste sa pozerali …. alebo 58,00 dolárov

Čo to robí zvláštne: 

Tento jedinečný čistiaci kondicionér obsahuje prvotriedne, ale jemné čistiace prostriedky, katiónové a amfotérne povrchovo aktívne látky, takže vláknité vlákno obklopuje jemnou penu, ktorá jemne odstraňuje nečistoty a poskytuje jemné čistenie vlasov i vlasov. Je vyrobená s ikonovým olejom z kameňa Shu Art of Hair, ktorý poskytuje intenzívnu výživu a vlhkosť, takže pomáha udržiavať lipidovú rovnováhu vlákna bez toho, aby vážil vlasy, a môže byť použitý na všetky typy vlasov a textúry, dokonca aj jemné vlasy. Je to tiež parabén, silikón, čistiaci prostriedok a bezsulfát. 

Kto je to pre? 

Je to skvelá alternatíva pre ženy, ktoré majú suché vlasy, alebo sú znepokojené účinkami, ktoré spôsobujú každý deň pranie vlasov. Je to skvelé aj pre farbené a chemicky ošetrené vlasy, pretože je to jemné a zároveň výživné. Pretože je to paraben, silikón, síran a prací prostriedok, je to skvelé pre každého, kto hľadá viac prírodných produktov.  

SÚVISIACE: Nenašli sme makeup makeup nádych našich snov

Kedy ho používať:

Môžete ju použiť ako “očistiť” medzi umývaním alebo raz týždenne namiesto vášho bežného šampónu a kondicionéra. 

Čo sa cíti ako:

Obsahuje hodvábnu, krémovú, mliečnu textúru s veľmi jemnou penivosťou a skutočne ľahkým pocitom.

SÚVISIACE: Ďalšia generácia oleja na oplotenie je tu

Čo to vonia:

Obsahuje vôňu Shu Art of Hair od milovanej vône Essence Absolue, “Camella Petal”. V podstate to vonia ako neba.  

Čo hovoria odborníci: 

Hovorí, Dale Moriarty, “Je to skvelá voľba pre ženy, ktoré sa zvyčajne vyhýbajú čistiacim kondicionérom, pretože si myslia, že sú len pre tých, ktorí majú naozaj hrubé vlasy. Samotný vzorec je jedinečný, pretože využíva kajelský olej na vyživovanie a hydratáciu, čo je bohaté na základné lipidov, ale nezaťažuje ani veľmi jemné vlasy.Tento výrobok naozaj to všetko – jemne čistí a stavia v jednom kroku, zahanbia, hlboko zvlhčuje bez toho, aby vážil vlasy, zlepšuje telo a dodáva jemnosť a lesk.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

49 − = 45

map