Teraz môžete zdvihnúť tie šedé vlasy, ako je NBD

Prichádza každý deň v každom mladom mužovi alebo ženskom živote, keď sú na transatlantickom úteku červených očí z Európy späť do štátov a uvedomujú si, že na čelnom kvadrante svojej hlavy nemajú žiadnu jednu, ale tri šedé vlasy a ani si nevšimli, kým nebudú v najhoršom letáku osvetlenie kúpeľne známe ľudstvu. Ó, to sa ti nikdy nestalo? Divný, pretože sa mi to stalo pred tromi týždňami.

Áno, v nadmorskej výške 39 000 stôp som úplne rozkročil a urýchlene som strávil ďalšie štyri hodiny môjho letu posadnutým nad tým, ako sa skončila mládež, ako som sa vrhol k mojej smrti a že som rýchlo starne. Spoiler alert: To všetko je kontraproduktívne, pretože každý vie, že stres prispieva k rýchlemu starnutiu a tiež k rozvoju sivých vlasov. Potreboval som si vziať chill pilulku a STAT. 

Namiesto pilulky, ktorá by ma spôsobila zmrazenie, našiel som praktickú alternatívu, ktorá mi pomohla maskovať svoje túlavé šedivé (kým som ich nevydala a nevytiahla, pretože som malá až žiadna sebaovládna). Čítajte ďalej a zistite, prečo potrebujete koreňový korektor vo vašom živote, ASAP. 

Čo sa volá:

Rita Hazan Root Concealer Chrám + dotykové pero

Koľko vás bude späť:

 Matcha denne na týždeň alebo … $ 25; sephora.com

SÚVISIACE: Nebudete nikdy hádať, čo tento kúpeľ kúpeľ môže urobiť pre vaše svaly

Čo to robí zvláštne: 

Ak ste osoba, ktorá dostane len niekoľko strašidelných sivých chlpov a nechcete robiť celú prácu s farbivami na kompenzáciu, tento produkt je pre vás skvelou voľbou – najmä ak sa tie šedé chĺpky objavia na vašej vlasovej línii. Môžete ich len farbiť a byť na ceste. Už nemusíte posúvať, či ich ľudia vidia. Áno, je to ďalší krok, ale premýšľajte nad časom, ktorý ušetríte tým, že už nebudete potrebovať farbivo alebo už nebudete posadnutý. Win-win. Spomenul som, že by ste ho mohli použiť aj v obočiach?

Kto je to pre?

Osoba, ktorá dostane príležitostne šedé vlasy a nie je tak spokojná. 

Kedy ho používať:

Kedykoľvek uvidíte zvláštne pruhy striebra. 

SÚVISIACE: Victoria’s Secret Angels úplne zabil Halloweekend

Čo hovorí internet:

#TouchUpTuesday ������ Moja rodina #RootConcealer ste úplne pokrytý �� Root Concealer sprej 5 rokov a počítanie���� A vítajú ďalšiu generáciu s #TouchUpStick #TempleAndBrow Edition���� Obaja k dispozícii na RitaHazan.com���� #RitasRevolution

Fotografie vyslaná Ritou Hazan (@ritahazan) na

Čo sa cíti ako:

Cíti sa ako dospelé sfarbenie!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 3

map