The Bangs Všetci tvoji najobľúbenejší celebrity nosia práve teraz

Jennifer Lopez
Rich Fury / Getty

Victoria Moorhouse

21. september 2017 @ 5:00 hod

Roztrhané, tupé rany sa v blízkej budúcnosti nekončia – Jessica Bielová dokáže – ale je tu nový štýl, ktorý sa objavuje na hlave mnohých vašich obľúbených osobností. V skutočnosti nie sú vôbec “nové”. Záclonové tresky, ako ich dabované na sociálnych médiách, boli obľúbenými zo 70. rokov a boli známe ikonami ako Françoise Hardy a Debbie Harry.

Teraz sa objavujú ako Alexa Chung, pevný adopter, Kirsten Dunst, J. Lo a Chloë Grace Moretz. Nielen to, že sú hit na Pinterest, s krásou termín až úžasné 600 percent pri hľadaní na platforme. Ako naznačuje názov, sú zvyčajne rozdelené do stredu čela, napodobňujúce záclony, ktoré sú vytiahnuté. 

Celebrity stylista Gregory Russell, ktorý v skutočnosti dal Moretzovi svoju vinobranie, potvrdzuje svoju všestrannosť a tvrdí, že môžu pracovať na všetkých textúrach vlasov vo všetkých rôznych dĺžkach. Ak sa dostanete do okrajov schválených spoločnosťou Pinterest, Russell navrhuje, aby ste požiadali o “fringy bangs, ktoré sa zlomia priamo na vašej hornej lícnej kosti.” Aby ste ich mohli štýlovať, potrebujete v arzenáli solídny fúkací sušič. “Odporúčam vyfúknuť malú kancovú kefku a prehĺtať konce tým, že fúkate vlasy pod štetcom a ďaleko od tváre,” vysvetľuje.

Pokračujte v posúvaní a uvidíte niekoľko vystúpení inšpirovaných celebritami, ktoré spolu s vami prinesiete do salónu.

VIDEO: Dôverujte nám, vyskúšali sme to: Moderný čas

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map