To je Ombre farebný trend budete chcieť nosiť celú sezónu dlho

Zabudnite na tie platinové tipy – vaše ombre highlights sa chystajú na niektoré vážne bronzové bohyne vibrácie. Podobne ako v prípade vrstiev Lily Aldridgeovej sa zdá, že sa plávajú v horúcom sépiovom filtri, bronzový ombre trend je teplejší, zmesnejší vzhľad ako typický kontrastný efekt. “Tento prístup prináša jemný prechod od tmavých k ľahkým tónom, ktorý vyzerá prirodzenejším, menej je s týmto farebným trendom menej,” vysvetľuje Lila Carlino, pokročilá farbička v New Yorku Julien Farel Salon. “Zamyslite sa nad teplou základňou so stužkami karamelu, aby ste na samých koncoch osvetlila zlato-blondínku. Je to druh farby, ktorý spôsobí, že vaše priateľky sa budú opýtať, kam ste si prešli cez víkend dovolenku.”

SÚVISIACE: Ako balayage svoje vlasy

Ešte lepšie, je to ešte menej náročné na údržbu než jeho predchodca. Kvôli spôsobu, akým farby spolupracujú, váš prirodzený tón sa prakticky topí do bronzového odtieňa, ktorý sa postupne stráca do svetlejšieho, krajšieho tónu smerom ku koncu. “Mám rád bronzový ombre spárovaný s bohatou a krásnou základnou farbou, lebo najzaujímavejšie skutočnosti môžu skutočne vyniknúť a urobiť vyhlásenie,” dodáva Carlino. “Styling s curlingom pomáha zlepšiť lesklý povrch, osvetľuje sa metalickými tónmi a vytvára veľmi zdravý vzhľad.” Bronzové pozadia fungujú dobre na takmer každom type vlasov a farbe – obzvlášť hlbokej brunetke, kaštanovej a tmavé blondine – a pridajte okamžitú slnku bozkávajúcu žiara na chladné a teplé pleť. Vzhľadom k tomu, že je to v stredu zimy, je to určite omnoho lichotivšia alternatíva k prechodu cez bronz.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

77 − = 69

map