To je presne tak, ako Olivia Culpo dostane svoj objemný Bob

Keď máte túžbu po novom vypadaní vlasov, vezmite si vlastný krok a získajte dramatický nový rez je riskantný. Je tu šanca, že nebudete milovať svoju novú dĺžku a je to vždy zápas, ktorý si vlasy vyzerá tak, že vyzerá tak dobre, ako keď ste opustili salón.

Zatiaľ čo modelka a štýl hviezda Olivia Culpo nie je cudzinec bob, ona nedávno zhnedl jej dlhé vlasy sa vrátiť k krátkeho strihu. Či máte jemné alebo extrémne hrubé vlasy alebo nie, získanie objemného bobu je zložité. Príliš malé telo a rez vyzerá plocho a príliš veľký objem mu dáva obávaný tvar trojuholníka.

SÚVISIACE: Olivia Culpo má Must-Haves pre jasnú letnú kožu

Nejako sa Culpo podarilo vyhnúť sa všetkým novým účesom, ktoré rastie bolesti vďaka niekoľkým štýlovým trikom od jej go-pro, Justine Marjan. Po uprednostňovaní vlhkých prameňov Culpu s plesňou a morskou soľou na stredných dĺžkach a koncoch ich stylista vyfúka pomocou sušičky vlasov Wanderlust Air (199 USD, nordstrom.com) a keramickej kefy na vytvorenie objemnej, zdvihnutej základne.

Len čo je Culpino vlasy úplne suché, Marjan dosiahne ghd Curve Iron Curl Iron ($ 199, nordstrom.com) a pokrúti vlasy smerom k svojej tvári, zatiaľ čo drží železo vodorovne. Ak chcete dať vzhľad bezstarostnú atmosféru, ktorá je stále vyleštená, Marjan vysychá suchý šampón v koreňoch, preberá Culpo vlasy na druhú stranu a ľahko ho obrusuje.

Ako posledné detaily, pro používa zubnú kefku a sprej na vlasy, aby utišil akékoľvek lietadlá a beží dotyk pomade cez konce Culpu.

VIDEO: 8 spôsobov, ako udržať frisózne vlasy pod kontrolou

Teraz vyjdite a nechajte si s vaším bobom letné leto.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

31 − 28 =

map