Toto blond farbivo skutočne robí vaše vlasy zdravšie

Keď uvažujete o zmene farby vlasov, starostlivosť o dieťa a drobné poškodenie je vždy očakávané – najmä ak ste príliš dramaticí, napríklad od tmavých brunetiek po platinovú blondínku. Najčastejšie sú vaše vlasy ponechané v sušiacejšom stave ako predchádzajúci, potrebujú denné kvapky hydratačného oleja s rozdelenými koncami. Nachádza sa pozdĺž okúzľujúcej rady radových domov v štvrti West Village v New Yorku, stále inovatívny Whittemore House Salon vyvinul prášok na osvetľovanie vlasov s potenciálom revolúcie v tomto odvetví. Vďaka molekule cukru, ktorá sa raz používa v starostlivosti o pleť proti starnutiu a pri liečení drobných popálenin, práškový prášok na opravu vlasov opraví poškodenie vo vašich prameňoch, keď sa vaša farba zdvihne. “Trvalo to zhruba dva roky, kým sme sa rozvíjali, pracovali sme s firmou, ktorá sa zaoberá práškom v Miláne a niekoľkokrát sme tam vypravovali, aby sme v laboratóriu našli vedcov o technike vlasovej maľby. chcel to urobiť a my sme skutočne učil vedcov ako maľovať, čo bolo dosť hysterické, “hovorí kaderník a produktový spoluzakladateľ Larry Raspanti. “Prišli sme na tento cukrový extrakt – polyméry z cukru dobre fungovali s práškom, rozpustili sa do vlasovej šachty, naplnili škvrny v kožičke a pomohli tlačiť pigment von rýchlejšie, takže proces osvetlenia netrval tak dlho.” Whittemore House Hair Paint v podstate kombinuje osvetľovacie vlastnosti tradičného bielidla alebo prášku a spája ich s reparačnými vlastnosťami tvorcu väzieb. Môže sa použiť na vytvorenie takmer ľubovoľného vzhľadu od prirodzene vyzerajúcich babylítok po vrstvy ľadovej platiny bez poškodenia, pretože molekula utesňuje vlasovú pokožku a pokračuje v procese opravy v nasledujúcich 72 hodinách.

SÚVISIACE: Tieto salóny ponúkajú stranu Botoxu s vašou vyfukovanie

Vaše vlasy nebudú v nasledujúcich mesiacoch čeliť takmer suchému stavu, ako by to bolo pri bežnom bielíne, a preto, že vaša pokožka nie je vystavená, riziko oxidácie a mramoru zostáva nízke. “Keď vložíte cukor do horúcej vody alebo do kávy, roztaví sa a preberá kvapalinu,” vysvetľuje Raspanti. “Funguje to rovnako vo vlasovej šachte tým, že ju prevzate a utesníte, čo skutočne pomáha farbe trvať dlhšie. Molekula cukru pomáha vašim vlasom opraviť samo.” A zábavný fakt: Farba vlasov bola produktom hrdiny, ktorý sa nachádzal za brigádou bleskových blondíniek na výstavišti Alexandra Wanga v jarnom roku 2017. V priebehu dvoch dní pracovali Raspanti aj Hunter v tandeme, aby vzali dievčatá z bohatého hnedého až bledého zlata. “Robili sme spolu 20 modelov, ktoré by bez použitia produktu nebolo možné,” dodáva. Ak nie ste v oblasti New York City, Raspanti a Hunter budú trénovať stylistov v Los Angeles a New Orleans a výrobok je v procese uvedenia do prevádzky v salónoch, ktoré spravuje The Left Brain Group. Spýtajte sa na prášok podľa názvu vo vašom miestnom salóne, a ak ste štylista, môžete si ho objednať on-line na adrese whittemorehousesalon.com za 42 USD za vrece. Dať si blonďatým ambíciám nebolo nikdy lepším nápadom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

86 − = 80

map