Toto je kondicionér InStyle Associated Beauty Editor nadáva

V poslednej dobe som na udalosti dostal strašný súbor vrcholov. Moja existujúca situácia ombre / babylights začala byť trochu mosadzná, a tak som požiadal stylistu – ktorý by nebol pomenovaný, ale v podstate je to Voldemort v mojich očiach – aby som spravil všetko temnejšie, bližšie k mojej prirodzenej farbe vlasov. Pekná priama požiadavka, pomyslela som si, až pokračovala k maľovaniu pruhov na pruhy vrcholov, ktoré prechádzali od môjho koreňa až do konca. “Možno to nebude tak hrozné, akonáhle sa nad nimi ozve,” myslela som si, keď som sedel na stoličke, bezmocný. Na konci hodiny sa moje nádeje preukázali ako nesprávne, pretože boli odstránené fólie a boli odhalené oranžové pásy prekračujúce dĺžku každej vrstvy.

Salón je vtipné miesto. Dúfam, že ste úplne dôverovali svojmu kaderníkovi po vyjadrení každej potreby a potreby, ale keď sa konečný výsledok a ich vlastná vízia nezhodujú s tvojou, obávate sa, že sa budete rozprávať, možno zo strachu, že ich urazíš. Bol som posledný termín stretnutia, takže som sa cítil vinným, keď požiadal, aby bola farba vylepšená a v zamračenom svetle salónu to nevyzeralo príšerný. Alebo takýto rýchly lesk vlasov nedokázal opraviť. Keď som prišiel domov a videl som svoje tygrové pruhy, uvedomil som si, aká bola zlá situácia. Podobne ako Britney Spears okolo 2000 hudebných videí, radov a radov blondínka-ish pruhy potiahli celú hlavu, a zjavné pruhy okolo mojej vlasovej pokožky boli čo naozaj nahnevalo ma. Dostal som sa do môjho telefónu a kričal som o tom môjmu priateľovi, vzlykal moju matku a napísal všetkých svojich priateľov v tiesni. “Nemyslím si, že to vyzerá hrozne, ale vidím, prečo ste naštvaný,” povedal môj spolupracovník, keď som vstúpil do kancelárie po predchádzajúcom rýchlom texte. “Len ju rozdelte inak, takže nevidíte najzaujímavejšie a opýtajte sa jej, či má čas opraviť.” Ale ten pocit, ktorý som mal vo svojom čreve, bol trochu ako zistenie, že váš ex podvádzal na vás a teraz prosil o odpustenie – iste, možno by veci mohli byť opravené, ale vaša dôvera už bola raz zlomená. Podruhé by to pravdepodobne bolo hrozné.

Nie príliš dlho potom som zachytil vietor, že mimoriadna farbička Heather Cie sa chystá vycestovať do New Yorku. Nechcel som strácať čas na rezerváciu jedného, ​​a ona bola zachraňujúca milosť v celom tomto utrpení, ktoré bolo moje vlasy. “Kto to urobil?” spýtala sa, čo ma doniesla do rúcha. Prekvapujúco som, povedal som jej všetky kruté detaily v priebehu niekoľkých minút stretnutia a prosil ju, aby vás potešila, prosím len ma znova bruneta. “Neviem, prečo sa ľudia snažia robiť blondínku! Nechcem byť blondínka!” Kričala som zo salónovej kresla, keď sa odborne aplikovala séria slabých svetiel a účinne zmenšila intenzitu o 10 minút. O pol hodinu neskôr ma odviezli do umývadla, kde nanášala bohatý lesk vo vôni s kvetmi, ktorý zmiešala zatiaľ čo moja farba bola spracovávaná. “Purpurový šampón bude tvojou najlepšou priateľkou, kým sa ťa neskôr nevidím. Nechceš, aby zase prešla oranžová,” povedala mi. “Lesk by mal mať všetko ostatné pod kontrolou, zmiešal som aj niekoľko čerpadiel kondicionéra Evo Fabuloso ($ 28, amazon.com).”

evo Fabuloso Conditioner in Chestnut
Zdvorilosť
k dispozícii na Evo Hair
$ 28

NAKUPUJ TERAZ

SÚVISIACE: Etiketa salónu: Čo robiť, ak sa vám nepáči váš rez alebo farba

Evo Fabuloso a ja sme boli starí známi. Pred rokmi, keď som bola v mojej kreatívnej farebnej vlasovej fáze, som použil červenú recept na odfarbenie mojej ombre, ktorá zdôrazňuje zlatý odtieň. Chestnut odtieň bol nový, ale veľmi vítaný, okrem mojej starostlivosti o vlasy. Ako kondicionér je produkt veľmi hydratačný a je infúzaný s dobrou ingredienciou, ako je makadamový olej, ktorý zvráti akúkoľvek suchosť spôsobenú jednostranným alebo dvojitým procesom, ale skutočná mágia spočíva v jeho vlastnostiach farbenia. S odtieňmi, ktoré sú navrhnuté tak, aby zaobchádzali s akoukoľvek farbou spektra, od mojej hlbokej brunetky po celú cestu až po platinovú blondínku, intenzívne pigmenty zmiešané vlastne tónujú vaše vlasy zakaždým, keď ich používate, takže sa nemusíte obávať vašej farby blednutie alebo posun. Skúste najprv miešať niečo s vašim obľúbeným kondicionérom a zistiť, ako intenzívna bude výplata na vašej farbe. Odtiaľ môžete postupne vytočiť sumu alebo ju jednoducho aplikovať sólo, čo je to, čo zvyčajne robím.

To je povedané, že som urobil hopping od farbistora k farbistvu v týchto dňoch. Heather a ja môžeme mať dlhý vzdialenosť vzhľadom k tomu, že jej salón je v Malibu, ale ona je moja jediná skutočná stála odtiaľto von. Prinesla ma späť z mosadzných, TRL-érových vyznamenaní, ktoré som neochotne nosil (alebo bol viazaný do najvyššieho uzla, skôr) a za to som navždy vďačný. Je to jediná, ktorá sa teraz dotýka mojej farby a až do ďalšej schôdzky v priebehu niekoľkých týždňov na dotyk, Fabuloso ma udržiava poctivo.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

27 + = 30

map