Toto ošetrenie vlasov Genius skutočne opätovne farbí vaše šedé pramene

Keby sme vám povedali, že existuje spôsob, ako prirodzene obnoviť vaše sivé vlasy späť do svojej slávy brunetky, verili by ste nám? Je nepravdepodobné, ale presvedčte sa, že True Flour Restorer Kit je presvedčená. Vyvinutý Dr. Johnom Warnerom z Inštitútu Warner Babcock Institute for Green Technology v Massachusetts, sada na obnovu farieb odstráni akékoľvek farbiace činidlá pre doplnenie v eumelaníne, čo je prirodzený pigment nachádzajúci sa vo vašej vlasovej šachte, ktorá mu dáva farbu. Spôsob, akým je váš eumelanín usporiadaný, určuje vašu prirodzenú farbu vlasov a sada vlasových očí pomáha molekulám vrátiť späť do vašich prameňov bez narušenia ich prirodzeného poriadku. “Chcel som prísť s cestou, ktorá nepoužívala uhoľné dechty, nepoužívala škaredé molekuly a toxické reakčné činidlá, ale tiež som chcela nechať maľovať ani farbiť vlasy – chcel som to urobiť tak, ako to pôvodne bolo, “Hovorí Dr. Warner. “Ak ste mali čierne vlasy a šedé ste dostali svoje čierne vlasy späť, ak ste mali hnedé vlasy a šedé ste dostali svoje hnedé vlasy, namiesto maľovania toxickými materiálmi používame prírodnú chémiu tela obnoviť pôvodnú farbu. ” Pri vývoji produktu Dr. Warner pracoval s šedými rozšíreniami ľudských vlasov od rôznych darcov, ktoré pomaly začali posúvať smerom k tmavšiemu okraju spektra, keď bol použitý vzorec.

bruneta Hair Print Embed
Zdvorilosť

SÚVISIACE S DODÁVANÍ: Farba vlasov dýňového korenia je zjavne vec

Ak chcete zaistiť skutočnú liečbu, Dr. Warner dal súpravu na konečný test a vyskúšal si to sám. “Ako vidíte, ja som bola šedá za posledných 25 rokov, pretože som absolvovala školu,” dodáva. Po jedinom použití sa jeho vlasy vrátili do piesočnatej brunetky, a to pred škótskou škôlkou. Jeden proces trvá približne 75 minút a zahŕňa päť čistenia šampónom na vlasy Chelating ($ 22, myhairprint.com), predbežnú liečbu aplikujte na 5 minút, urobte dve cykly kroku Restore po každých 15 minútach, skončíte s kompletným časť, potom opláchnite. Liečba funguje pre svetlé až supermarevné brunetové odtiene, takže blondínky a červené oči by si mali držať prsty prekrývať pre svoje vlastné verzie, ale je to inovácia epických rozmerov pre túto kategóriu a odvážime sa povedať, pre niektorých. Vyzdvihnite sadu teraz za 39 dolárov na myhairprint.com, a nikdy nikdy žonglovať komponenty DIY vlasové farbivo kit stále.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 1

map