Trend vlasov na jar 2018, ktorý funguje pre každú dĺžku

Kim Kardashian
Jerritt Clark / Getty Images

Erin Lukas

14. marca 2018 @ 12:15 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Pripojte svoje ploché žehličky, ak ešte nemáte, pretože super rovné vlasy nikam nechodia na jar. Minulý rok sa tento trend inšpiroval Cher, ktorý sa už začal rozvíjať a teraz zahŕňa každú dĺžku od bravčových bobov až po vážne dlhé a každú medzeru.

Zatiaľ čo rovné vlasy nikdy úplne nezmizli, v posledných rokoch sa kladie dôraz na plávajúce vlny. Teraz, možno boomeranging zo všetkých 90s vlasové doplnky, ktoré sa vracajú, ploché žehličky sú stále ďalšie 15 minút slávy ako jar 2018 musí mať štýlový nástroj.

“Účesy sa menia každé dva až tri roky a recyklujeme vzhľad od rokov až po desaťročia,” hovorí Mincho Pacheco, majster kaderníctvo a farebník v salóne Jamese Josepha. “Počas posledných troch rokov sme videli ten istý vzhľad a trendy pre vlasy, ako sú bayalágia a rozhádzané plážové vlny.”

“90. roky sú na trende a ovplyvňujú módu na pristávacích dráhach, čo znamená, že rovné vlasy sa späť spolu s ním,” dodáva Jon Reyman, spoluzakladateľ Spoke & Weal Salons. “Texturované zvrátené vlny sú v trende niekoľkých ročných období a ten elegantný vzhľad dáva ženám všestrannosť a jednoduchý spôsob, ako zmeniť ich vzhľad.” 

Teraz viac ako 20 rokov po vykĺznutí vlasov s rovnými kosťami poukazuje Pacheco na to, že vidíme toľko bezvýznamných vzhľadov, pretože ženy cítia potrebu zmeny a sú jednoduché, elegantné a leštené. 

Ak chcete tento trend nosiť, Reyman odporúča, aby vaše vlasy boli suché a rovné, aby ste mali presnú dĺžku so silnými, ostrými čiarami. “Je dôležité zabezpečiť, aby ste mali ostré účesy, aby ste mohli nosiť vlasy rovno a hladko,” hovorí. Je tiež dôležité, aby ste použili tepelnú ochranu pred dosiahnutím akýchkoľvek horúcich nástrojov. 

Potrebujeme vizuálne informácie o trende? V roku 2018 bol na ňom plný červený koberec Oscars. Taraji P. Henson je asymetrický bob k strednej časti Nicole Kidman a dlhé vrstvy sú len niekoľko príkladov, ako môžete nosiť trend tejto sezóny.

Sledujte, ktoré z najväčších Hollywoodov investovali do silnejšieho železa na jar 2018.

VIDEO: Náklady na získanie vlasov farbené

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

96 − = 88

map