Tu je návod, ako si vaše vlasy môžu skutočne urobiť zdravšie

“Vaše vlasy budú vypadávať,” povedala moja matka zakaždým, keď sa moje vlasy posunuli z tieňa ružovej na čierne a späť. Napriek môjmu lepšiemu úsudku a radu mojej matky mám viac vlasov ako som sa mohol započítať. Ako človek, ktorý opakovane prerušil vlasy kvôli poškodeniu z dôvodu zlých bieliacich prác, viem, že frustrácia, ktorá prichádza s videním trochu viac – OK veľa viac – vlasy než bežné v kefke na vlasy. Po chvíli som dostal strach. Nechal som svoje prirodzené vlasy vyrastať a s tým, škoda.

Avšak, rovnako ako miloval som zdravé vlasy, nebol som zamilovaný do farby. Mám bolesti žiarlivosti, kedykoľvek som videla celebrity hojdajúce dúhové odtiene alebo elegantné, štipľavé, platinové boby. Chcel som zmeniť, ale nie vedľajšie účinky. To znamená, až som počul o Olaplexe.

Môžete si predstaviť moju nedôveru, keď som počul, že existuje produkt, ktorý nielen chráni vlasy pred škodlivými účinkami bielidla, ale aj moje vlasy v lepšom stave, ako to bolo pred návštevou salónu. V žiadnom prípade nebola veda tak ďaleko. Mohli by sme dať človeka na mesiac, ale nemohli sme prísť na to, ako robiť vlasy blondínka bez škody.

Vždy som skeptik, urobil som tony výskumu. Čítal som nespočetné množstvo článkov, videl som Instagram z Olaplexu, pozrel som sa na nespočetné množstvo vlasových blogov (RIP madradhair) a jediná vec, ktorú som videl, bola obraz po obrázku nádherne zdravých, sladkých blond vlasov. Musel som to vyskúšať. Navštívila som stylistku Sara Booth v centre mesta Takamichi Hair, ukázala som jej obraz Sienna Millerovej (pretože dušu) a povedala jej, aby ísť do mesta na vlasy.

Vidíte, čo je to všetko o @ @ oplexovej hype, c / o @takamichihair a @ sara_jhanne

Fotografie, ktorú vyslal Elysia Berman (@elysiaberman)

Olaplex pracuje na opravách zlomených väzieb vo vlasoch, pričom chráni väzby, ktoré sa zvyčajne rozkladajú bielenie. Ponecháva vlasy v lepšom stave, a preto drží farby lepšie.

Liečba prichádza v troch krokoch: 1) hyper koncentrovaná kvapalina, ktorá sa pridáva do farbiva a potom sa aplikuje na vlasy, 2) silnejšia, hustšia kondicionujúca liečba v salóne, ktorá zostane 10 minút po šampónovaní a 3) týždenné ošetrenie v domácnosti, ktoré obsahuje miernejšiu koncentráciu lieku Olaplex.

Stylistov to miluje, pretože trpí stresom a hrýznutím nechtov z dvojfarebného sfarbenia. Sara uviedla, že môže ľahko vidieť rozdiel v klientoch, ktorí používajú Olaplex. “Je to taká úľava – to robí mojej práce oveľa menej stresujúce,” povedala mi.

Zvlášť nezaujímavé selfie

Fotografie, ktorú vyslal Elysia Berman (@elysiaberman)

Pokiaľ ide o mňa, dôkaz je v pudingu. Nešla som platina (aspoň nie!), Ale moje vlasy sú oveľa ľahšie a blondšie. Mal som veľmi malý zlom a moja štruktúra vlasov zostala 100% neporušená. Teraz nenechám farbičku dotýkať sa vlasov bez použitia Olaplexu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

98 − = 89

map