Týchto 7 účesov celebrít si budete chcieť krátke vlasy s treskami

Krátky Hair Bangs
Getty Images

Erin Lukas

Apríl 17, 2018 @ 15:00

“Mám dostať tresky?” Ak máte krátke vlasy a vy ste si túto otázku položili aspoň raz, ste pravdepodobne pripravení na záväzok.

Rovnako ako krátke vlasy, náramky vyžadujú extra štýl a rutinné ozdoby, aby sa zachovala dokonalá dĺžka. Skombinujte tieto dva a očakávajte, že dvakrát budete tráviť čas na vlasoch.

To je povedané, ak milujete svoje krátke vlasy, ale chcete zmeniť svoj pohľad na jar, náramky výrazne premení váš súčasný štýl. Ale stojí za to práca? Krátka odpoveď je áno.

Keď pridáte bangs na bob alebo pixie, je dôležité mať na mysli tvar tváre a textúry vlasov. “Krátke vlasy sa zameriavajú na tvár a vyžadujú rovnováhu,” hovorí Jason Linkow, štylista Salón Antonio Prieto v N.Y.C. “Vyhnite sa náramkom, ktoré nie sú vhodné pre vašu štruktúru vlasov.” 

Ak ste si uložili snímku obrazovky Zendaya’s bob s tupými zákrutmi alebo Pixie Cut Kate Hudson s šikmými, bočne zamotanými ranamiale neviete, či bude jeden z nich pracovať pre vásprečítajte si pre sedem najlepších celebritových verzií pre každý tvar tváre.

VIDEO: Náklady na získanie vlasov farbené 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 1 = 4

map