Vanessa Hudgens je teraz červená hlava

V dnešnej dobe sa Vanessa Hudgens mení svoj účes skoro každých niekoľko týždňov. A vo všetkej úprimnosti, prečo nie? Ak to cítite a chcete nový vzhľad, urobte to, čo pre vás funguje. Ale späť k vám, V… 

Posledná chvíľa, keď sme sa skončili s Vanessou, herečka mala krátku brunetku na dievčenskú noc s BFF Ashley Tisdale, ale to trvalo až dodnes. Zdá sa, že Hudgens už zahnala jej lob v prospech oveľa dlhšieho červená ‘(samozrejme s pomocou rozšírení). tuk herečka odišla do Snapchatu, aby predviedla svoje nové vlnité zámky, kde sme sa rýchlo pozreli na žiarivú farbu vlasov.

SÚVISIACE: Vanessa Hudgensova zmena vyzerá

Vanessa Hudgens
snapchat

Ale naozaj by sme nemali byť že prekvapený farbou a prerušením prepínania. Po prvé, je to Vanessa, žena, ktorá konzistentne dodáva svetu a jej fanúšikom vlasy a make-up (a faux tetovanie).

Po druhé, pred týždňom poukázala na človeka, keď nám povedala, že jej textilnú textilnú textilnú správu povedala, že chce urobiť “niečo zábavné”.

A čo môže byť zábavnejšie ako morské vlasy?!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 − = 11

map