Veľký výkrik k Julianne Houghovej za to, že nám dal vzostup našich snov

Po zdieľaní s nami jej trik na vytvorenie vlastného odtieňu rúžov, Julianne Hough opäť prináša majstrovskú triedu v kráse. Tentokrát to však sú jej vlasy. A je to tak, tak dobrý. 

Hough vystúpil na nejakej udalosti, celkom pravdepodobne najsilnejšou updo všetkých čias, ktorú vytvorili štylistickí špecialisti v salóne Nine Zero One v LA. Herečka / tanečnica mala elegantný účes, inšpirovaný dievčaťom, ktorý nemôžeme pomôcť, ale myslíme, že by bol dokonalý, no, takmer pri každej príležitosti. 

OK, takže je to trochu veľa pre výlet do obchodu s potravinami, aby ste vyzdvihli mlieko, ale kto súdil? 

SÚVISIACE: Julianne Hough Jedlá na svadobný plán a prečo sa stať mama je určite v kariet

@cassandragrey ďakujem za to, že ma pozvali na taký nádherný večer plný neuveriteľných výkonov, skvelá spoločnosť, ale hlavne veľkodušní ľudia, ktorí darovali tak mocnému zariadeniu, ktoré bolo postavené tak, aby pomohlo doktorovi Agusovi vyliečiť rakovinu. #rebelswithacause šaty: @milly topánky: @stuartweitzman stylista: @anitapatrickson vlasy / makeup: @ ninezeroone #violetgrey

Fotografie, ktorú vyslal Julianne Hough (@juleshough)

051216-Julianne Hough - 2.jpg
Vincent Sandoval / Getty Images

Aby sme boli úprimní, nečakali sme nič menej od niekoho, ktorého vlasy vyzerá dobre v 5:00.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 66 = 72

map